با کشف جسد مردی سی ساله در منطقه سوری ایالت بریتیش کلمبیا که در یکی از خیابانهای اصلی در ساعات اولیه شب کشته شد تحقیقات پلیس وارد مرحله تازه ای درباره حضور یکی از خطرناکترین باندهای قاچاق مواد مخدر شد .

به گفته پلیس همسر این مرد شاهد قتل او بوده که در خیابان شصت و هشتم رخ داده . پس از برخورد عمدی یک خودرو لکسوس با خودرو آنها فردی از لکسوس پیاده شده و با شلیک چند گلوله همسرش را  به قتل رسانده و با سرعت از محل حادثه گریخته است .دیلکار یکی از مسوولان تیم تحقیق در این زمینه گفت : راننده خودرو لکسوس که گفته می شود اهل اسیای جنوب شرقی بوده توسط افراد محلی دیده شده و ما در حال کسب اطلاعات برای شناسایی هر چه سریعتر او هستیم.

با اینکه در گزارشهای اولیه این چنین به نظر می رسید که قتل ناشی از مشاجره خیابانی و پس از تصادف بوده اما با بررسی های بیشتر مشخص شده دو نفر به خوبی همدیگر را می شناختند و حالا احتمال دست داشتن آنها در باندهای قاچاق مواد مخدر بیش از گذشته است . کار در این زمینه گفت :"ماباید مشخص کنیم قبل از درگیری ارتباط این دو نفر دقیقا چه بوده و پلیس با چند تن از دوستان مقتول صحبت کرده و هر گونه اطلاعات جدیدی در مورد قاتل و یا خودرو او را مورد بررسی قرار خواهد داد . "

به گفته کار، همسر مقتول هنوز در شوک به سر می برد ونمی تواند در بازجویی کمک زیادی به پلیس کند اما او امیدوار است در روزهای آتی سرنخهای تازه ای از این ماجرا بدست آید.

سی بی سی /28 آوریل

56281

کد خبر 147313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =