طعنه افشین پیروانی به داوری، VAR و ابراز نگرانی از قضاوت دیدار مقابل استقلال

افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به قضاوت‌هایی که معتقد است در این روزها متفاوت بوده، برای قضاوت در دیدار دربی ابراز نگرانی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشین پیروانی در خصوص تساوی بدون گل با سپاهان و داوری این دیدار گفت: در صحنه‌ای که بچه‌ها اعتراض کردند و نزدیک صحنه بودند، داور می‌توانست پنالتی بگیرد. امیدوارم این چند روز VAR بیاید. ما یک بازی مهم داریم و در این هفته قضاوت‌ها متفاوت بود. امیدوارم حق به حقدار برسد، اما این آرزوی ماست.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: داوران کنار خط خیلی می‌توانند کمک کنند. همه پنالتی ما را تأیید کردند و صحنه آهسته تلویزیونی هم روی این مسئله صحه می‌گذارد و فکر می‌کنم یک پنالتی طلب ما از این بازی شد.

وی درباره اینکه آیا واقعاً فکر می‌کند در این چند روز VAR به فوتبال ایران می‌آید، گفت: ما دعا می‌کنیم، این کار نشدنی است، اما امیدواریم همه را به یک چشم ببینند. در این چند روز قضاوت‌هایی شده که اگر VAR بود، خیلی تعیین کننده می‌شد.

پیروانی در خصوص اینکه پس از حواشی فصل گذشته دیدار با سپاهان که این تیم حاضر به تقابل با پرسپولیس نشد و در رختکن ماند بالاخره دو تیم بار دیگر با هم روبه‌رو شدند، گفت: من به تیم خوب سپاهان و نیمکت آنها تبریک می‌گویم. مربی خوب و جوان؛ محرم نویدکیا که شجاعت داشت و امروز هم یک بازی خوب به نمایش گذاشت. سپاهان تیم بزرگی است و با حضور نویدکیا، کریمی و مرزبان کادرفنی خوبی دارد و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. ممنون هم هستیم امروز آمدند و بازی کردند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در خصوص دربی و اینکه آیا پرسپولیس بازیکن محرومی برای این دیدار دارد یا نه، اظهار داشت: دربی بازی خاصی است و ما بهترین بازی را انجام می‌دهیم و امیدوارم پیروز میدان باشیم. برای این دیدار محروم نداریم، اما امیدوارم قضاوت خوبی صورت بگیرد.

256 251

کد خبر 1473320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =