بستری ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستانهای کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری ۲۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۱۷ هزار و ۵۳۷ نفر از مردم منطقه کاشان به مراکز درمانی و سرپایی و تشخیصی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون اظهار داشت: تا به امروز ۱۳ هزار و ۱۶ نفر در منطقه کاشان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که این آمار بر اساس آزمایش های قطعی PCR مثبت به دست آمده است.

وی با بیان اینکه در این مدت هشت هزار و ۸۵ بیمار حاد تنفسی از بیمارستان های منطقه کاشان مرخص شده اند، ابراز داشت: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان بستری شده اند که ۱۲ نفر از آنها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سه نفر هم در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه حداقل سن بستری شدگان ۲۵ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است، تصریح کرد: در حال حاضر ۷۱ بیمار در بیمارستان های منطقه کاشان بستری شده اند که ۵۸ بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۳ بیمار نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

وی از بستری ۲۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۷ نفر ا زاین بیماران در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سه نفر هم در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی تاکید کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته یک مرد ۸۹ ساله در اثر ابتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان فوت کرده است.

وی ادامه داد: ۳۱ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان شناسایی شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه شرایط کنونی کرونایی منطقه کاشان  با وجود روند نزولی آمار مبتلایان و بستری ها بسیار شکننده و خطرناک است، تاکید کرد: در صورت بی تفاوتی مردم و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی شاهد شرایطی به مراتب خطرناکتر از مهر و آبانماه خواهیم بود.

48

کد خبر 1473529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =