استاندار همدان از آغاز احداث ۲۰۰۰ واحد مسکن روستایی در کبودرآهنگ خبر داد

استاندار همدان گفت: اجرا و احداث ۲ هزار واحد مسکن روستایی با همکاری سازمان برنامه و بودجه یک اقدام اساسی و ماندگار در راستای خدمت به مردم منطقه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سید سعید شاهرخی که به کبودرآهنگ سفر کرده بود در کمیته برنامه ریزی این شهرستان گفت: ۲۱۵ پروژه با ۲۹۹ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان کبودرآهنگ در دست اجرا است.

وی با اشاره به اشتغالزایی ۲ هزار و ۸۸ نفر در سال جاری در شهرستان کبودرآهنگ، خاطرنشان کرد: کمک سه میلیارد تومانی به پروژه‌های شهرستان کبودرآهنگ پرداخت خواهد گرفت.

شاهرخی با اعلام اینکه چهار بانده کردن راه ارتباطی همدان، بهار، گل تپه و علیصدر با همکاری دولت و بخش خصوصی در  حال پیگیری است، تاکید کرد: ارتقای سطح معیشت و اشتغالزایی اولویت برنامه‌های استان است و تدوین سند راهبردی استان با همین هدف بوده است.

استاندار همدان افزود: با اجرای سند راهبردی در شهرستان کبودرآهنگ در سال گذشته ۱۶۰ درصد اشتغالزایی انجام شد که بیشتر از پیش بینی سند بود و در سال جاری حدود ۲ هزار و ۸۸ نفر اشتغالزایی انجام شده، در حالی که پیش بینی ما حدود یک‌هزار و ۵۲۹ نفر بود.

شاهرخی از راه اندازی دستگاه سی. تی. اسکن بیمارستان این شهرستان نیز تا دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: یک میلیارد تومان به پروژه‌های شهری و ۲ میلیارد تومان به سایر پروژه‌های شهرستان کمک خواهد شد.

46

کد خبر 1473786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =