رشد ۲۸درصدی پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان قزوینی

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تسهیلات اشتغال برای مددجویان بهزیستی این استان نسبت به سال گذشته ۲۸درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا وارثی، مدیرکل بهزیستی استان قزوین با اشاره به وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال برای مددجویان بهزیستی استان قزوین اظهار کرد: در زمینه تسهیلات اشتغال  ۲۶۳میلیارد ریال اعتبارات کشوری امسال تخصیص داده شده که از این میزان تاکنون ۲۲۸میلیارد و ۲۲۵میلیون ریال در این استان تخصیص یافته است.

او افزود: از این میزان تخصیص یافته تا به امروز ۱۶۱میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال پرداخت شده که امیدواریم با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال این میزان افزایش یابد.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: میزان پرداخت تسهیلات اشتغال در این استان نسبت به سال گذشته ۲۸درصد افزایش یافته است که امیدواریم این مهم باعث افزایش اشتغال در بین مددجویان بهزیستی باشد.

وارثی بیان کرد: براساس آمار به ثبت رسیده تاکنون ۳۲۳مددجوی بهزیستی در استان قزوین تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند که سعی می‌شود با نظارت های لازم این تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال هزینه شود.

او با اشاره به اینکه میزان پرداخت این تسهیلات در استان قزوین ۶۰درصد است، گفت: امیدواریم با توجه به تعامل به وجود آمده با بانک های عامل بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت تسهیلات اشتغال را به صورت ۱۰۰درصدی محقق کنیم.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین افزود: اداره کل بهزیستی استان قزوین باید سالجاری برای ۷۱۰مددجو شغل ایجاد کند که تاکنون خوشبختانه پیشرفت خوبی را برای تحقق این تعداد داشته است.

بهزیستی استان قزوین دارای ۱۱۰هزار مددجو است.

48 

کد خبر 1473907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =