سرخابی هایی که رطب می خورند و منع رطب می کنند!

در حالی که مسئولان استقلال اخیرا بازیکنان تیم را ممنوع المصاحبه کردند تا برای داربی حاشیه ای ایجاد نشود اما خودشان در فضای مجازی دست به کار شده و جنگ روانی راه انداخته اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار معوقه استقلال و پرسپولیس روز دوشنبه 22 دی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود تا نتیجه داربی 94 مشخص شود. با وجود اینکه بیش از 72 ساعت تا شروع این مسابقه باقی مانده اما جنجال ها و حواشی این دیدار آغاز شده؛آن هم در فضای مجازی و توسط مدیران!

چند هفته پیش بود که مسئولان استقلال بازیکنان این تیم را تا برگزاری داربی ممنوع المصاحبه کردند که تیم در آرامش و بدون حاشیه پای به این مسابقه بگذارد اما حالا مهدی عبدیان عضو هیات مدیره که علاقه فراوانی به استوری و اینستاگرام دارد دست به کار شده و با اظهار نظرهای حاشیه ساز در صفحه مجازی خود آتش اختلافات دو تیم را شعله ور تر کرده است. البته ابراهیم شکوری سخنگوی باشگاه پرسپولیس هم عقب نشینی نکرد و همگام با همتای استقلالی خود حاشیه سازی می کند!

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که این مدیران از بازیکنان خود می خواهند حاشیه نسازند و در فضای مجازی فعالیتی نداشته باشند که برای تیم مشکل ساز شود.

چند روز پیش بود که محمود فکری، هروویه میلیچ را به خاطر انتقاد از نیمکت نشینی اش در فضای مجازی تنبیه کرد اما حالا عبدیان با الفاظ نه چندان جالب و بیان اتفاقات خلاف واقع سعی در ایجاد جنگ روانی دارد. شکوری و البته کاوه اسماعیلی روابط عمومی پرسپولیس هم به این حواشی دامن می زنند و هریک سعی دارند دیگری را سوگلی وزارت بنامند!

این مسئولان به جای آن که سعی کنند شیوه کری خوانی هواداران خود را در فضای مجازی سروسامان بدهند، حالا خود دقیقا سوار برهمان موج هستند و بی احترامی را به صورت علنی در دستور کار خود قرار دادند. در واقع صفحات این مسئولان و مدیران سرخابی هیچ تفاوتی با کانال های هواداری که پراز اتهام بی اساس است، ندارد و مشخص نیست چرا کمیته انضباطی سعی در حذف این گونه اظهارنظرها و البته برخورد با خاطیان ندارد.

قطعا داربی و بازی های حساس در تمام دنیا و در تمام رشته ها حواشی فراوانی دارد و قبل از آن حساسیت زیادی در بین هواداران به وجود می آید اما این شیوه مدیران که بیشتر شبیه به خودنمایی است در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود و ما می توانیم در این بحث خودمان را رنک یک جهان بدانیم!

بیشتر بخوانید: دعوای مسئولان استقلال و پرسپولیس بالا گرفت/عکس

253 251

کد خبر 1474148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =