امیرمحمد زند: سریال «روزهای ابدی» با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شده است

میزان نوشت: امیرمحمد زند گفت: روزهای ابدی یکی از آثار ارزشمند تلویزیون در سالهای گذشته است، سوژه سریال کاملا تازه بوده و برای مستند بودن آن زحمات فراوانی کشیده شده است.

امیرمحمد زند درباره فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر گفت‌وگوهای اولیه برای حضور در چندین سریال را انجام داده‌ام اما هنوز هیچکدام قطعی نشده است، امیدوارم بتوانم بار دیگر با اثری متفاوت به رسانه ملی باز گردم.

وی درباره حضورش در سریال «روزهای ابدی» اضافه کرد: این اتفاق برای من بسیار جذاب و شیرین بود، سریال روزهای ابدی جزو آثاری است که تحقیقات فراوانی پیرامون آن صورت گرفته و جواد شمقدری بسیار موشکافانه آن را تولید کرده است. 

بازیگر سریال «روزهای ابدی» درباره کلیت این مجموعه تلویزیونی افزود: روزهای ابدی یکی از آثار ارزشمند تلویزیون در سالهای گذشته است، سوژه سریال کاملا تازه بوده و برای مستند بودن آن زحمات فراوانی کشیده شده است، این سریال نتیجه سه سال زحمت و تلاش گروهی بزرگ است که امروز روی آنتن رفته است. 

وی در همین رابطه ادامه داد: به شخصه به دلیل مشغله زیاد نتوانستم با مردم در ارتباط باشم اما تا آنجا که دیدم و شنیدم روزهای ابدی با استقبال بسیار خوبی از سوی جامعه روبرو شده است و به نظر من دلیل این استقبال ساخت درست و کیفیت بالای اثر است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1474383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • الی IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  24 5
  مخصوصا بازی مسخره خودت خیلی مورد اقباله
 • IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  7 3
  با توجه به این که سریالهای سیاسی مربوط به اوایل انقلاب نمی تواند جز دروغگویی باشد، مردم تقریباً این سریال را تحریم کرده اند.
 • علی IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  4 1
  در این فیلم کشت و صنعت جوین هم هست
 • طاها IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  15 2
  من که خودم اعتقاد به فیلم های کشور خودم دارم، از اول این فیلم فقط سردرگمی و نابسامانی دیده ام ، هنوز هم نفهمیدم کی به کیه