تماس مهدوی‌کیا با مسئولان فدراسیون فوتبال برای رفع مشکل

تسنیم نوشت: مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان سابق تیم ملی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال به‌عنوان نایب رئیس پیشنهادی علی کریمی اقدام کرده و به دنبال رفع مشکل قانونی ثبت‌نامش است.

مهدی مهدوی‌کیا نایب رئیس پیشنهادی علی کریمی جهت حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال برای حل مشکل قانونی ثبت‌نام خود، در حال پیگیری شرایط است. با توجه به اینکه اعلام شده تمام نامزدها باید شخصاً با حضور در دبیرخانه فدراسیون ثبت‌نام خود را انجام دهند، حضور مهدوی‌کیا در انتخابات با توجه به عدم حضورش در ایران مشکل قانونی داشت.

مهدوی‌کیا از صبح امروز به شدت پیگیر کار ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال بوده است و با توجه به اینکه اعلام شده نامزدها تا هفت روز می‌توانند مدارک خود را تکمیل کرده و پس از آن هم سه روز دیگر مهلت قانونی وجود دارد، این فرصت وجود خواهد داشت که مهدوی‌کیا تا ۱۰ روز دیگر ثبت‌نام خود را تکمیل کند. از همین رو او تماس‌هایی با برخی مسئولان فدراسیون فوتبال داشته و احتمال سفر او به ایران برای پیگیری روند ثبت‌نامش بسیار بالاست.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1474487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
    0 0
    امیدوارم علی کریمی رای بیاره ولی ازیه طرفم به خودم میگم که به خاطر پیشینه علی کریمی که بازیکن بزرگی بوده خیلی از نفرات رای دهنده بخاطر اینکه خودشون فوتبالی نبودند رای نخواهند داد اونم فقط از روی حسادت.