واکنش بهزیستی به انتشار فیلم شکنجه یک کودک معلول: این کودک‌آزار را شناسایی کنید

تسنیم نوشت: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی نسبت به تصاویر و فیلم منتشر شده تحت عنوان شکنجه کودک معلول به شدت انتقاد کرد و گفت: قطعاً سازمان بهزیستی از طریق مراجع قضایی پیگیری شناسایی و برخورد با این فرد خواهد بود.

 محمد نفریه با اشاره به انتشار فیلمی مبنی بر شکنجه یک کودک معلول (سندرم داون) اظهار کرد: این کلیپ حاوی تصاویر شکنجه یک کودک معلول توسط فردی است که به عنوان یک کودک آزاری محسوب می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه سازمان بهزیستی کشور متولی حقوق معلولان و احقاق حقوق آنها و حمایت از این گروه از جامعه است نسبت به انتشار این فیلم و آزار و اذیت این کودک واکنش نشان داده و پیگیریهای خود را برای شناسایی این فرد انجام داده است.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی گفت: در همین زمینه از افرادی که اطلاعی از زمان و محل این حادثه تلخ دارند درخواست می‌شود که موضوع را به سازمان بهزیستی از طریق خط ۱۲۳ و یا ارادات بهزیستی اطلاع دهند و قطعاًً در اسرع وقت در اوژانس اجتماعی موضوع پیگیری خواهد شد.

نفریه تأکید کرد: سازمان بهزیستی نیز قطعا از این فرد شکایت خواهد کرد و در همین زمینه هر کسی اطلاعی از این اقدام توسط این فرد دارد درخواست می‌شود که موضوع را به سازمان بهزیستی اطلاع دهند.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1474769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • جعفر IR ۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
  72 2
  من خودم یه بچه سندرم داون دارم از تمام دنیا بیشتر دوستش دارم تمام زندگیمه، این فرشتگان بیشتر از بقیه بچه ها به مراقبت نیاز دارند، امیدوارم خدا ازت نگذره نمیدونم چه جور حیوانی هستی که دلت میاد اینکارو کنی خدا یه ذره رحم تو اون قلب بی وجدانت نگذاشته، منتظر غضب خدا باش
  • عارفع IR ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
   29 0
   منم یه خواهر دارم ۳۳سالشه بچه بود منژیت کرد و الان معلول ذهنی شده با اینکه یه سره جیغ میزنع و اذیت می کنه باز ما دلمون نمیاد اذیتش کنیم آخه اون بچه ک مثل فرشته ها بود چرا میزنیش آخه بی وجدان
 • امیرحسین IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
  18 2
  صورت این شخص مشخص نیست. این وظیفه پلیس فتا است که پاسخگو مردم باشه. باید این اراده رو داشته باشند و این آدم بی شرف، ضعیف کش و بیمار رو پیدا کنند. این خواست مردمه. فیلم رو پخش کرده پس می شه گرفتش.
 • مینو . TR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
  23 3
  این باید در ملاعام اعدام بشه تا درسی به کودک ارزی داده بشه حیف که اسمشو بزاریم حیون چون پست تراز حیوان هست