گل محمدی: به سه امتیاز دربی نیاز داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امیدوارم خاطره خوبی به جا بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دربی ۹۴ معوقه از هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت:  قبل از این که بخواهیم درباره دربی صحبت کنیم، جا دارد از این فرصت استفاده کند یک خسته نباشید به کادر درمان بگویم. در این یک سال اخیر خیلی زحمت کشیدند و با جان فشانی آن ها سلامت جامعه تضمین می‌شود.

او ادامه داد: ما یک بازی حساسی را پیش رو داریم، دربی همیشه حساسیت خاص خود را دارد و طرفداران دو تیم با این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند. امیدوارم فردا بتوانیم یک خاطره خوبی را از خودمان به جای بگذاریم. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. در بازی های دربی مهم ترین چیز حفظ تمرکز و استفاده از موقعیت است.

وی افزود: آنالیز خوبی روی حریف داشتیم. روی نقاط ضعف و قوت آن ها کار کردیم. امروز هم یک جلسه تمرینی داریم و امیدوارم فردا بازیکنان با روحیه خوب، جنگندگی بالا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم چون از نظر جدولی برایمان مهم است. هدف ما در بازی فردا گرفتن این سه امتیاز است. بازیکنان شرایط خوبی از نظر تمرینی و بدنی دارند. فردا فرصت خوبی برای تیم پرسپولیس است که نشان دهد چه تیم بزرگی است و انشالله عملکرد خوبی داشته باشیم.

او راجع به نمایش نامطلوب تیمش در چند بازی اخیر گفت: ما فقط نیمه دوم بازی با ذوب آهن خوب نبودیم. همه بازی ها برای ما ارزش زیادی دارد. در همه بازی برای گرفتن سه امتیاز تلاش می‌کنیم و تفاوتی نخواهد داشت.

یحیی درباره تنش های موجود عنوان کرد: احترام متقابل چیزی است که دو رقیب باید رعایت کنند. اصل احترام لازمه یک رقابت است و هر دو باشگاه هم باشگاه های بزرگی هستند. مدیرانی که در این دو باشگاه کار می‌کنند، شناخته شده هستند. امیدوارم این فضا فضای احترام باشد و هواداران و مدیران باشگاه ها به یکدیگر احترام بگذارند. اگر مدیران اینطور صحبت کنند، به بقیه هم شیوع پیدا می‌کند. دربی به اندازه کافی حساسیت خاص خود را دارد و اگر بخواهیم درباره مسائل حاشیه ای چیزی بگوییم شاید درست نباشد و تمرکز بازیکنان را به هم بزند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. همیشه به بازیکنان گفته ام که اولین چیز این است که به رقیب احترام بگذارید اما برای سه امتیاز باید بجنگید، مثل یک سرباز بجنگید و حقتان را بگیرید. با صحبت و کری خوانی چیزی تغییر نمی‌کند.

او درباره اعتماد دوباره به مهاجمانش گفت: تا فردا صبر کنیم خیلی چیزها مشخص می‌شود و نباید عجله داشته باشیم. این صحبت ها یک مقدار تکراری شده و تمام بازیکنان ما که در تیم هستند شایستگی حضور در این تیم را دارند و همه بازیکنان باید با تمام وجود از این فرصت استفاده کنند. فکر کنم خود بازیکنان هم به این نتیجه رسیده اند و اگر فرصتی باشد می‌توانند توانایی را به نمایش بگذارند.

وی در مورد ناکامی تیمش برای کسب پیروزی در ۴۰ روز اخیر گفت: درست است که ۴۰ روز نبرده ایم اما بازی هایی که انجام دادیم برای پیروزی مقابل رقبا کافی بود. نمی‌دانم بدشانسی بوده یا استفاده نکردن از موقعیت ها. اما این مسئله ما را اذیت نمی‌کند و این فرصت را در بازی فردا داریم و انشالله بردها را از فردا ادامه خواهیم داد.

گل محمدی راجع به جدایی بازیکنانش تصریح کرد: ترکیب ما هر ماه تغییر کرده اما نباید به این چیزها فکر کنیم و باید از آن برای پله و جهشی برای پیشرفت استفاده کنیم. نمی‌خواهم مسائل جدایی و... به ذهن بازیکنان و مربیان رسوخ کند و باید آن ها را پشت سر بگذاریم اما واقعا دوران سختی را پشت سر گذاشتیم. پرسپولیس در ۴ سال اخیر موفقیت های زیادی را کسب کرده و فکر کنم باشگاهی بوده ایم که بیشترین درآمدزایی را ثبت کردیم اما مشکلات زیادی هم داشتیم. الان نباید به مشکلات فکر کنیم و هرروزی که برایمان سپری می‌شود باید به بازی های بعدی فکر کنیم و برای پنجمین قهرمانی مبارزه کنیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به برنامه اش برای گلزنی مهاجمان گفت: ما تمرینات اختصاصی خوبی داشتیم و فکر می‌کنم بازیکنان می‌توانند از موقعیت استفاده کنند. باید خودمان را در موقعیت قرار دهیم. باید دوندگی خوبی داشته باشیم و در بین مدافعان استقلال موقعیت سازی کرده و از آن استفاده کنیم.

256 251

کد خبر 1474833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =