پرسپولیس را دست کم نمی‌گیریم

تسنیم نوشت:پرویز مظلومی، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: یکی از نکاتی که در دربی اهمیت زیادی دارد، آرامش بازیکنان است که بازیکنان استقلال آن را رعایت کرده‌اند.

پرویز مظلومی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال پیش از دربی فردا (دوشنبه) گفت: به دربی رسیدیم، دیداری که مردم منتظرش هستند و امیدوارم بازی خوبی برگزار شود. صدرنشین هستیم و بازیکنان از لحاظ روحی - روانی در شرایط خوبی قرار دارند. تلاش کردیم در این هفته بازیکنان با آرامش تمرین کنند و وارد حاشیه نشوند.

وی افزود: خیلی مهم است که بازیکنان آرامش داشته باشند. بازیکنان خیلی خوب این مسئله را رعایت کرده‌اند و آماده بازی بزرگ هستند. تمام تلاش‌مان این است که سه امتیاز را در مقابل رقیب سنتی بگیریم و خودمان را در صدر جدول حفظ و فاصله امتیازی را بیشتر کنیم. پرسپولیس تیم و بازیکنان خوبی دارد. درست است که این تیم سه تساوی پشت سر هم آورده، اما آنها را دست کم نمی‌گیریم و تلاش خواهیم کرد هواداران را خوشحال کنیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: کادر فنی آنالیز خوبی روی نقاظ ضعف و قوت پرسپولیس انجام داد و امیدوارم بازیکنان از نقاط ضعف حریف استفاده کنند تا تیم دچار مشکل نشود. آماده‌ایم و حتما دنبال پیروزی هستیم و با توجه به توان‌مان می‌خواهیم دست پر از زمین خارج شویم.

251 251

کد خبر 1474908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =