روز بدون فوتی ناشی از کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته خوشبختانه فوتی ناشی از کرونا دراستان گزارش نشده است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،دکتر مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۵ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۱ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی ادامه داد : طی ٢۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت :  هم اکنون ۷۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

به گفته  شیرانی : خوشبختانه هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید_۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری همان ۷۲۶ نفر می باشد.

گفتنی است، هم اکنون ١١ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1475231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =