کندوان مسدود است؛ اتوبان تهران-کرج شلوغترین جاده کشور

فارس نوشت: مقام مسوول مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل محمدشهر تا مهرویلا و محدوده ساسانی، ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین است.

ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از ۲۲۵۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد کندوان تا ساعت ۱۷

وی بیان کرد: محور کندوان حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ از مرزن آباد تا دزدبن از ۸ دی تا ۱۲ اسفند از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

* ترافیک سنگین بین کرج و قزوین

محرابی نیا از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.

مقام مسوول مرکز مدیریت راه ها تصریح کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل محمدشهر تا مهرویلا و ترافیک نیمه سنگین محدوده ساسانی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر داد.

* کماکان ۱۰ جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است 

مقام مسوول مرکز مدیریت راه ها بیان داشت:‌ در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم‌آباد-پلدختر، جاده وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه،  محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و ‌جاده پونل - خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شهداد-نهبندان به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

* افزایش ۳.۲ درصدی ترافیک جاده ها

محرابی نیا بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۱۳ دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل ۳.۲ درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۷.۳ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

‌* ثبت ۲۲۰ هزار تردد بین تهران و کرج

وی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با ۱۱۲ هزار و ۳۴۵ تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۱۱ هزار و ۳۷۱ تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با ۱۰۷ هزار و ۶۳۰ تردد ثبت شد.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1475258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =