جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره آلودگی هوا

نماینده اصفهان در مجلس گفت: وضعیت به شکلی است که مردم در اصفهان نمی‌توانند تنفس کنند، باید دید متولی آن در سال‌های گذشته چه کسی بوده که این وضعیت ایجاد شده است و این مسأله در این جلسه کمیسیون اصل نود عنوان شد.

به گزارش خبرآنلاین، عباس مقتدایی با انتشار یک پست اینستاگرامی با اعلام این‌که هم اکنون جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در خصوص آلودگی هوا در حال برگزاری است، اظهار داشت: توضیحات مربوط به اصفهان در دو مرحله ارائه شد؛ در این جلسه همه دستگاه‌های مرتبط با این موضوع اعم از محیط زیست، وزارت کشور، سازمان بازرسی کل کشور، کمسیون اصل ۹۰ مجلس و صنایع حضور دارند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوعات مطرح شده در این نشست بیان کرد: موضوع اصلی این است که وضعیت به شکلی است که مردم در اصفهان نمی‌توانند تنفس کنند، باید دید متولی آن در سال‌های گذشته چه کسی بوده که این وضعیت ایجاد شده است و این مسأله در این جلسه عنوان شد.

وی با بیان این‌که جلسه هنوز ادامه دارد، گفت: در فرصت مناسبت در صدا و سیما توضیحاتی در این خصوص ارائه می‌دهم، موضوع بسیار جدی است و باید در استان به طور جدی پیگیر موضوع باشند.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1475447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =