کمیته ی برگزاری مسابقات بسکتبال سلیقه‌ای عمل می‌کند

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان کارکرد کمیته ی برگزاری مسابقات بسکتبال را سلیقه ای خواند.

احمد پارو در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان، در واکنش به موضوع ممانعت فدراسیون بسکتبال از صدور کارت بازی بنیل کوچویی بازیکن جدید تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان اظهار کرد: جمعه گذشته پیش از بازی تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان از هفته هفتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور به تیم پالایش نفت اطلاع داده شد که بازیکن دورگه جدید خود یعنی بنیل کوچویی را به سبب آنچه عدم دریافت رضایتنامه و استعلام باشگاه قبلی خواندن، اجازه بازی ندارد.

وی با بیان اینکه این اتفاق علاوه بر در پی داشتن حواشی خاص سبب بر هم زدن تمرکز تیم پالایش نفت آبادان در بازی مقابل شهرداری گرگان شد، افزود: باشگاه قبلی که کوچویی در آن بازی می کرد یعنی دانشگاه آزاد اسلامی چندیست که منحل شده است.

وی تصریح کرد: متاسفانه در ادامه این جریانات، «زحمتکش» رئیس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون فوتبال در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های رسمی اعلام می کند که این بازیکن مادامی که رضایت نامه از باشگاه قبلی خود دریافت نکرده باشد حق بازی در تیم پالایش نفت آبادان را ندارد. زیر مجموعه ی اجرائی دکتر طباطبائی به عنوان رئیس فدراسیون بسکتبال در برگزاری لیگ بی نظم هستند و توان کافی برای مدیریت مسابقات لیگ برتر را ندارند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان یادآور شد: مگر فدراسیون فوتبال سخنگو ندارد که برخی از آقایان به خودشان اجازه می دهند با مصاحبه هایشان جو ورزش و  هواداران خونگرم را متشنج کنند به طور حتم این کار به وجه ی فدراسیون و در رأس آن دکتر طباطبایی که زحمات زیادی برای بسکتبال کشور کشیده است، آسیب می زند.

پارو، با تاکید بر اینکه کمیته ی برگزاری مسابقات متاسفانه سلیقه‌ای عمل می‌کند، گفت: ما در این کار مبتدی نیستیم، پالایش نفت آبادان سالیان سال است که در چندین رشته ورزشی آن هم در لیگ برتر حضور دارد اما مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر و فدراسیون بسکتبال نبایست موردی عمل کنند.

وی افزود: بسیاری از بازیکنان فصل گذشته ما که اکنون در تیم‌های دیگر لیگ برتر توپ می زنند از باشگاه ما نه تسویه حساب و نه رضایت نامه گرفته اند اما با مجوز فدراسیون در حال بازی در آن تیم ها هستند اما برای بازیکنی که ما جذب کردیم این گونه بهانه تراشی می شود. به چه دلیل فدراسیون بسکتبال این گونه عمل می کند تا تمرکز یکی از تیم‌های مدعی لیگ بیستم را برای بازی‌های آتی به هم بریزد.

وی اظهار کرد: به طور قطع ما تابع نظر فدراسیون و قوانین هستیم و نامه نگاری های خود را با  باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی انجام داده ایم اما صحبت ما آنست که اگر قرار باشد به شکل قانونی در این باره عمل شود این قانون بایستی برای تمام تیم های لیگ اعمال شود.

48

کد خبر 1475685

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =