۰ نفر
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
یوتیوب هم اکانت ترامپ را تعلیق کرد

ایرنا نوشت: در پی تحریم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا توسط شبکه های اجتماعی ، اکنون «یوتیوب » نیز مبادرت به قطع کانال مربوط به وی بر روی اینترنت کرده است.

، شبکه سی ان ان روز چهارشنبه اعلام کرد به دنبال مسدود شدن حساب کاربری ترامپ از سوی شبکه یوتیوب، کسانی که قصد دسترسی به صفحه رئیس جمهوری آمریکا را دارند، با صفحه سیاه رنگی مواجه می شوند که داخل آن نوشته است" این حساب تعلیق شده است".

به دنبال تحریم و قطع دسترسی دونالد ترامپ از شبکه های اجتماعی همچون توئیتر، فیسبوک و قطع سرویس گوگل ، اکنون تنها شبکه اجتماعی مهم باقی مانده بر روی اینترنت، «یوتیوب» نیز با اعلام آنکه برخی از کلیپ های ویدئویی انتشار یافته بر روی کانال «دونالد  ترامپ» حاوی پیام های خشونت آمیز است اقدام به تعلیق این شبکه کرد.

شبکه خبری سی ان ان دراین باره گزارش داد: یوتیوب پس از آنکه متوجه نقض قوانین این  شبکه اینترنتی توسط محتوای برخی از کلیپ های موجود در کانال دونالد ترامپ شد، آن را به مدت یک هفته و  احتمالا هم برای مدت طولانی تری تعلیق کرد و کلیپ ویدئویی را که حاوی تشویق به خشونت بود، از روی این شبکه حذف کرد.

بنابراین گزارش، یک سخنگوی یوتیوب در بیانیه ای اعلام کرد: پس از بررسی دقیق  و با وجود نگرانی های درباره خشونت های بالقوه پیش رو در آمریکا در استانه تحلیف جو بایدن، این شبکه اقدام به حذف یک کلیپ تازه بارگذاری شده بر روی کانال «دونالد جی. ترامپ »  (Donald J. Trump channel) کرد و آنرا نقض قوانین این شبکه  اجتماعی اعلام می کند، در نتیجه بنابر موازین این سامانه،  کانال مربوط به دونالد جی. ترامپ حداقل به مدت یک هفته از امکان بارگذاری کلیپ جدید و یا امکان پخش زنده تصویری منع می شود.

شبکه خبری سی ان ان افزود: یوتیوب همچنین هرگونه امکان به روز کردن و یا نوشتاری در کانال ترامپ را ناممکن ساخت. بنابر سیاست های  این شبکه اجتماعی چنانچه کاربری اقدام به نقض قوانین  کند، یوتیوب در وحله نخست به مدت یک هفته و نقض بار دوم به مدت دو هفته کانال مربوطه را به حالت تعلیق در آورده و در بار سوم بطور کامل آنرا تعلیق خواهد کرد.

310 310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1475839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =