از ۱۰ روش افزایش مخاطب در اینستاگرام کمک بگیرید

اینستاگرام بدون شک پرطرفدارترین و محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ما ایرانی‌ها است. این محبوبیت بالطبع کاربرهای زیادی را برای این برنامه به دنبال دارد و به همین دلیل استفاده از آن برای فروش محصولات و ایجاد یک کسب‌وکار پر درآمد افزایش پیدا کرده است.

افرادی که در حوزه فروش و ارائه خدمات فعالیت دارند، می‌توانند از اینستاگرام برای افزایش درآمد استفاده کنند و با انتشار مطالب جذاب و جذب فالوور این روند صعودی را ادامه بدهند. تمام این مواردی که به آن اشاره کردیم بدون مهم‌ترین پخش آن مؤثر نخواهد بود، و این مهم چیزی نیست جز، مخاطب یا فالوور که باید آن را به کمک روش های مختلف افزایش دهید.

تعداد بالای فالوور و افزایش فروش مکمل یکدیگر هستند و هرچه تعداد فالوور و دنبال کننده شما بیشتر باشد، میزان فروش شما نیز افزایش پیدا می‌کند. در این مطلب ما قصد داریم ۱۰ روش مهم و حیاتی برای افزایش مخاطب و فالوور در اینستاگرام را برای شما بیان کنیم، تا بتوانید با استفاده از این موارد فروش خود را افزایش دهید، پس با ما همراه باشید.

از این ۱۰ روش فوق العاده برای افزایش فالوور اینستاگرام کمک بگیرید

راه و روش‌های گوناگونی وجود دارد برای اینکه فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید، اما بعضی از این روش‌ها زمان‌بر هستند و زمان زیادی را طلب می‌کنند تا به سرانجام برسند. به همین علت افراد زیادی برای نتیجه گیری سریع‌تر به خرید فالوور واقعی و خرید فالوور فیک روی می‌آورند، که مزایا و معایب خود را نیز در بر دارد.

خرید فالوور اینستاگرام راهی سریع برای ایجاد یک بستر مناسب در زمینه کسب‌وکار اینترنتی محسوب می‌شود، و می‌توان از آن برای ارتقا بخشیدن به فروش محصولات کمک گرفت. در این مطلب به شما ۱۰ روش افزایش تعداد فالوور اینستاگرام را آموزش خواهیم داد تا در این بازار داغ کسب‌وکار بتوانید موفق باشید پس با ما همراه باشید.

خرید فالوور اینستاگرام یک راه سریع و آسان

خرید فالوور از زمانی شروع شد که میزان اعتبار و کیفیت محتوا یک صفحه را تعداد فالوور مشخص می‌کرد. همین امر باعث شد تا وب سایت‌های مختلفی وارد عمل شوند، تا برای فروش فالوور اینستاگرام بازار داغی را مهیا کنند و از طریق آن بتوانند کسب‌وکار پررونقی را راه‌اندازی کنند.

طبق بررسی های سایت گلدفالوور کاربران از خرید فالوور واقعی گرفته تا خرید فالوور فیک کمک گرفتند تا بتوانند صفحات خود را بیش‌ازپیش مطرح کنند. علت اصلی خرید فالوور فعال این است، که استفاده از راه‌های ارگانیک زمان‌بر است و کسانی که خرید فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام انجام می‌دهند، قصد دارند راه صد ساله را یک شبه طی کنند.

تکمیل کردن بیو اینستاگرام اولین راه برای افزایش فالوور

برای ترغیب کردن کاربران اینستاگرام برای فالو کردن پیج شما، باید در قسمت بیو Bio علاوه بر معرفی کسب‌وکار خود، یک مطلب جذاب نیز بنویسید. جذاب بودن متن باعث می‌شود تا کاربر به محتوا و محصولات شما نیز توجه کند. همیشه Bio خود را به بهترین شکل ممکن بنویسید و باور داشته باشید که حتماً کارساز خواهد بود.

بجای خرید فالوور، فعالیت داشته باشید!

به گزارش جی فالوور تولید محتوا در اینستاگرام به مراتب راحت‌تر از تولید محتوا در وب سایت است. شما در اینستاگرام می‌توانید خلاقیت بیشتری را بکار بگیرید، زیرا متن‌ها بسیار کوتاه هستند و می‌توان وقت و انرژی بیشتری را برای تولید آنها صرف کرد. برای اینکه پست شما بازخورد بیشتری داشته باشد، سعی کنید حداقل ۴ پست را در ساعات شلوغ استفاده از اینستاگرام منتشر کنید. یکی از راه های افزایش فالوور بجز خرید آن، تولید محتواست.

اهمیت هشتگ در جذب فالوور اینستاگرام

بعد از تولید محتوا و هنگام انتشار پست، در قسمت پایین و یا در بین متن خود، از هشتگ های مربوط به موضوع پست استفاده کنید. در پست‌های خود سعی کنید بیشتر از ۷ هشتگ استفاده نکنید، زیرا این تعداد مناسب‌ترین عدد برای الگوریتم‌های اینستاگرام محسوب می‌شود. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن اشاره کرد استفاده از هشتگ های کوتاه است، و از هشتگ های چندبخشی دوری‌کنید.

از عکس با کیفیت غافل نشوید

به دلیل تصویر محور بودن اینستاگرام، شما باید بر روی این مورد توجه کنید و از تصویری استفاده کنید، که هم از لحاظ کیفیت و هم سایز بهترین باشند. از دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای برای تصویربرداری و به اشتراک‌گذاری استفاده کنید، تا از قالب و فرمت خوبی برای جذب کردن مخاطب برخوردار باشند.

افرادی مختلفی هستند که پس از وارد شدن به یک پیج می‌خواهند نمای مختصری از آن را ببینند، پس به همین دلیل با اسکرول کردن تقریباً نیمی از صفحه شما را مشاهده و بررسی می‌کنند. اگر شما در قسمت تصاویر کیفیت بالایی را بکار برده باشید، مطمئنا یکی از روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام را با بهترین کیفیت بکار برده‌ و از آن استفاده کرده‌اید.

در لینکدین فعال باشید

لینکدین یکی از محیط‌هایی است که می‌توانید با افراد زیادی که در حوزه کاری شما فعالیت می‌کنند، ارتباط برقرار کنید و با آنها تعاملات انجام دهید. در لینکدین می‌توانید با معرفی کردن صفحه اینستاگرام خود باعث جذب فالوور اینستاگرام شوید.

اکانت اینستاگرام خود را در امضای ایمیل هایتان قرار دهید

در اکثر مواقع اعضای وب‌سایت شما اینستاگرامتان در دنبال نکرده‌اند. شما می‌توانید با قرار دادن نشانی اینستاگرامتان در امضای ایمیل‌های ارسالی، به اعضای وب‌سایت صفحه اینستاگرام را به آنها معرفی کنید و از این روش برای افزایش مخاطب اینستاگرام خود کمک بگیرید.

بنر اینستاگرام تان را در وب سایت خود قرار دهید

استفاده از بنر اینستاگرام در وب‌سایت یکی دیگر از راه‌های افزایش مخاطب در اینستاگرام می‌باشد. شما می‌توانید در یکی از سایدبار های وب‌سایت خود جدیدترین پست‌های اینستاگرام را قرار دهید، تا کاربر وب‌سایت ترغیب شود که صفحه شما را مشاهده و در صورت نیاز فالو کند.

پیشنهاد های ویژه فقط در اینستاگرام

آگه قرار است پیشنهاد ویژه یا مسابقه‌ای را برگزار کنید، حتماً از اینستاگرام کمک بگیرید و آن را در این برنامه برگزار کنید. به‌عنوان‌مثال: اگر برای کالاهای خود تخفیفی در نظر گرفتید، می‌توانید از کاربران بخواهید، برای دریافت کد تخفیف موردنظر می توانند به اینستاگرام مراجعه کنند.

در اینستاگرام فعالیت مستمر داشته باشید

از اصلی‌ترین مراحل افزایش مخاطب و جذب فالوور اینستاگرام انجام فعالیت مستمر در اینستاگرام محسوب می‌شود. انجام فعالیت در اینستاگرام صرفاً به انتشار پست محدود نمی‌شود و در کنار آن باید فعالیت‌های دیگری نیز انجام دهید.

برقراری ارتباط و ایجاد تعامل با دیگر افراد فعال در حوزه خود را فراموش نکنید. شما با فالو کردن و انجام لایک و کامنت می‌توانید پیج خود را به فالوور هایی که در آن صفحه فعالیت می‌کنند نشان دهید و آنها را دعوت کنید تا پیج شما را ببینند.

جمع بندی و صحبت پایانی

ما در این مطلب سعی کردیم شما را با روش‌های مختلف افزایش مخاطب اینستاگرام آشنا کنیم، تا بتوانید در کسب‌وکار خود موفق باشید. شما با خرید فالوور ایرانی فعال و خرید فالوور تضمینی، می‌توانید به کسب‌وکار خود رونق ببخشید و فروش خود را ارتقا دهید.

در پایان باید این نکته را اضافه کنیم که: اگر قصد دارید با استفاده از اینستاگرام بازاریابی انجام دهید، باید از فالوور هایی که به کسب‌وکار شما علاقه‌مند هستند استفاده کنید، تا هر کدام برای شما نقش یک بازاریاب را بازی کنند.

۲۱۲۱

کد خبر 1475861

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =