کتاب جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد

کتاب سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه که شامل اطلاعات و تصاویر فیلم‌های راه یافته به دو بخش ملی و بین‌الملل جشنواره در رشته‌های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی است، منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با مدیرمسئولی سیدصادق موسوی و سردبیری هادی علی‌پناه، زیرنظر سهیلا عسکری در ۳۶۲ صفحه طراحی و منتشر شد.

این کتاب، ضمن مرور جوایز دوره سی و ششم، شامل اطلاعات و تصاویر فیلم‌های راه یافته به دو بخش ملی و بین‌الملل جشنواره در رشته‌های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی است. همچنین توضیحاتی را درباره نشست‌های «۳۷-۲۰»، دومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران و بزرگداشت امیر لطفیان در جشنواره امسال دربرمی‌گیرد.

معرفی شورای سیاست‌گذاری، شورای برگزاری، هیات‌های انتخاب و داوری، همکاران جشنواره و یادداشت‌هایی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره از دیگر بخش‌های کاتالوگ است.

نسخه پی.دی.اف کتاب جشنواره در سایت انجمن سینمای جوانان ایران در دسترس خواهد بود.

بخش اکران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، از ۱ تا ۵ بهمن‌ ۹۹ در پردیس سینمایی ایران مال برگزار می‌شود. این رویداد، ششم بهمن‌ با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

۵۷۵۷

کد خبر 1476020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =