برنامه های توسعه ای در منطقه آزاد قشم قابل قبول و بارز است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدیدهای میدانی که از پروژه ها و طرح های عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد قشم مشخص شد که وضعیت جزیره با دهه گذشته قابل مقایسه نیست.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : عفت شریعتی در نشست با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم که با حضور پروین فرشچی عضو هیات مدیره و فرشته سلجوقی مدیر اجتماعی و سلامت این سازمان برگزار شد، اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه توسعه زیرساخت ها و ایجاد اشتغال در جزیره قشم اجرایی شده است که توجه به این موضوع مهم جای قدردانی دارد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: نمایندگان مجلس در کمیسیون اقتصادی پیگیر رفع موانع و حل مشکلات موجود با هدف تسهیل فعالیت های اقتصادی و زیربنایی در مناطق آزاد کشور هستند و برای این منظور از نظرات و پیشنهادات سازنده استقبال می کنند.
مشاور اموربانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پایان تصریح کرد: حضور در قشم و بازدید میدانی از طرح ها و پروژه های اجرایی شده نشان داد که برنامه های خوبی جهت ایجاد توسعه متوازن و بهبود کیفیت زندگی ساکنان جزیره در نقاط مختلف در حال اجراست.
براساس این گزارش، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این جلسه توضیحاتی درباره ۲۷ پروژه حوزه های نفت و انرژی، صنعتی، شیلاتی، عمرانی و گردشگری که توسط ریاست جمهور افتتاح شد، مطرح کرد.
حمیدرضا مومنی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته طی سال گذشته شاهد تسهیل و تسریع فرآیندهای سرمایه گذاری و اجرای پروژه های زیرساختی در جزیره قشم هستیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن طرح های توسعه ای و اقتصادی شرایط برای ارائه خدمات بهتر و شایسته به مردم شریف جزیره قشم فراهم شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1476721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =