در تصادف شدید سمند و وانت، سه نفر جان باختند

جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: سانحه رانندگی در جاده گل تپه به بیجار منجر به کشته و مجروح شدن چهار نفر از سرنشینان دو خودرو شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سرهنگ غلامعلی همایی در گفتگویی با اعلام این خبر افزود: در این حادثه که شب گذشته روی داد، خودروی وانت پیکان(حامل لوازم خانگی) با یکدستگاه سواری سمند در حوالی روستای کیتو برخورد کرد.

در این سانحه که به علت انحراف به چپ و سبقت غیرمجاز وانت پیکان روی داد، ۲ سرنشین سواری سمند و یک سرنشین وانت پیکان در دم جان باخته و یک نفر دیگر نیز به شدت مجروح و به مرکز درمانی منتقل شد.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: در یک ماه گذشته چهار نفر یر اثر وقوع سانحه رانندگی دراین محور ارتباطی جان خود را از دست داده اند.

این مسیر شریانی شامل ۲ قطعه حسن قشلاق به گل تپه به طول ۳۵ کیلومتر و گل تپه به بیحار به طول ۵۱ کیلومتر  از جمله محورهای ارتباطی حادثه خیز استان همدان محسوب می شود.

نصب دوربین های هوشمند پایش تصویری و ثبت تخلف سرعت غیرمجاز در این محور در راستای پوشش محور برای پیشگیری از وقوع سوانح ضروری است.

لازم به ذکر است، استان همدان در مجموع دارای پنج هزار و ۴۳۸ کیلومتر راه ارتباطی شامل ۸۵ کیلومتر آزاد راه، یک هزار و ۵۴ کیلومتر راه فرعی، ۹۴۰ کیلومتر راه اصلی و بزرگراه و سه هزار و ۳۵۹ کیلومتر راه روستایی است.

همچنین به گفته سرهنگ رضا عزیزی رییس پلیس راه استان همدان، ۳۰۶ نفر در ۲۴۸ فقره سانحه رانندگی محورهای ارتباطی استان طی هشت ماه نخست سال گذشته جان خود را از دست دادند که این آمار در هشت ماه نخست امسال به ۱۸۳ فقره تصادف و فوت ۲۱۸ نفر کاهش یافته است.

سال گذشته یک هزار و ۷۵۵ فقره سانحه رانندگی در جاده های استان همدان روی داده که آمار وقوع این سوانح در سال جاری حدودا ۲۹ درصد کاهش یافته است.

46

کد خبر 1476726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =