انتشارات جعفری نوین فروشگاه تخصصی در زمینه پزشکی

یکی از کتب پرکاربرد برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی، کتاب فیزیولوژی گایتون اثر مشترک هال و گایتون می باشد. این کتاب که توسط ناشران زیادی زیر چاپ رفته است، با عناوین مختلفی در بازار عرضه شده است. برای اینکه کتاب مورد نظر را با قیمت مناسبی تهیه کنید، حتما سری به انتشارات جعفری نوین بزنید.

علم پزشکی از جمله علومی است که بایستی ابتدا تمام اجزاء آن را شناخت، سپس مکانیزم های هر جزء با توجه به همبستگی و اثرگذاری که بر یکدیگر دارند را مورد بررسی قرار داد. در کتاب پزشکی گایتون هم سعی شده است که این مورد رعایت شود.

امروزه با توجه به افزایش قارچی منابع و رشد کتب دانشگاهی، نیاز است که رفرنس های معتبری نظیر این اثر در صدر برنامه های مطالعاتی علاقه مندان به این رشته قرار گیرد. کتاب هایی با نویسندگان نه چندان معتبر که مطالب کتاب هایشان بیشتر به موضوعات سطحی که پایه و اساس چندانی ندارند پرداخته اند و اگر هم مطلب مفیدی ارائه کردند، با کپی برداری از رفرنس های معتبر می باشد! در همین راستا نیاز است که همواره با ناشران معتبر در این زمینه همگام باشید تا زمان گرانبهای خود را با مطالعه ی آثار بی اهمیت هدر ندهید. برای جلوگیری از این موضوع می تواند در انتشارات جعفری ، نسبت به جستجوی کتب معتبر اقدام فرمایید.

شاید به جرات بتوان گفت همه ی کسانی که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی مشغول کسب علم هستند، اسم کتاب پر محتوای فیزیولوژی گایتون را شنیده اند. نه تنها شنیده اند بلکه حتما از آن استفاده هم کرده اند. از رشته ی پزشکی گرفته تا رشته های نظیر مهندسی پزشکی، تماما از این اثر پربها استفاده می کنند. این کتاب که اثر مشترک آرتور گایتون و جان هال می باشد، به شدت مورد توجه علم طب قرار گرفته است. گایتون آمریکایی که یکی از فیزیولوژیست های معروف آمریکا می باشد، توانسته به خوبی آناتومی بدن و مکانیزم های آن را تشریح کرده و دید کلی به مطالعه کنندگان این اثر بدهد. برای تهیه ی این اثر گرانبها می توانید به انتشارات جعفری نوین مراجعه کنید.

کتاب فیزیولوژی گایتون، موجود در انتشارات جعفری نوین

ناشران معتبر، امتیازی دو چندان

غالب کتب پزشکی فرا مرزی هستند، به گونه ای که بایستی توسط متخصصان این زمینه ترجمه شده و به زبان روان و سلیس فارسی درآمده و در اختیار دانشجویان این زمینه قرار گیرند.

یکی از مشکلاتی که امروزه بسیار دست و پا گیر شده است، مشکل افزایش قیمت کاغذ و چاپ می باشد. همین عامل باعث شده است تا ناشران تازه کار از موقعیت سوء استفاده کرده و با عقد قرار با مترجمان آماتور و پرداخت دستمزد کم، قیمت نهایی کتاب هایشان پایین تر از بازار قرار بگیرد. منتهی مشکلی که وجود دارد این است که مترجمان آماتور از تجربه ی کافی در این زمینه برخوردار نبوده و در نتیجه بار علمی کتاب کاهش می یابد.

مرتبط :  کتاب آناتومی گری تنه 2021

انتشارات جعفری نوین با استفاده از متخصصان مجرب نسبت به ترجمه ی کتب رفرنس و همچنین نشر کتب با قیمتی مناسب و منطقی سعی کرده است تا به حد توان، در زمینه ی ارتقا دانش در کشورمان گام بردارد. همچنین می توانید برای خرید کتب منتشر شده از این دو ناشر به انتشارات جعفری نوین مراجعه کرده و با استفاده از تخفیفات مناسبتی، این کتب را تهیه کنید.

برای خرید کتاب پزشکی اینجا کلیک کنید     

2121

کد خبر 1476782