٢٠ هزار کیلووات استفاده کننده رمز ارز شناسه دار در استان البرز وجود دارد

همزمان با سومین دور مانور سراسری کشور نسبت به تعدیل بار روشنایی معابر و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز و رمز ارزها در استان البرز اقدام شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «بهنام بیات» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز در حاشیه این مانور گفت:  به دلیل شرایط خاص ایجاد شده در زمینه مدیریت مصرف انرژی، اقداماتی از قبیل تعدیل بار روشنایی معابر اصلی اعم از روشنایی وسط رفوژ یا دو طرفه خیابان، پایه‌های دارای دو چراغ روشنایی به صورت زیگزاگ (از هر دو چراغ روی یک پایه یک عدد خاموش ) و پایه‌های دارای تک چراغ به صورت یک در میان، استفاده از پتانسیل ٩۴ اکیپ عملیاتی و ٢٨٠ نفر نیروی فنی، شناسایی و جمع‌آوری رمز ارزها و برق‌های غیر مجاز صورت گرفت.
وی افزود: این مانور با حضور ناظرین بهره‌برداری، خدمات مشترکین، حقوقی، حراست، ایمنی و سرپرستان حوزه بهره‌برداری و خدمات مشترکین انجام شد.
بیات با اشاره به شناسایی ١٠ هزار کیلووات مصارف غیرمجاز تصریح کرد: در حال حاضر ٢٠ هزار کیلووات استفاده کنندگان رمز ارز شناسه‌دار در استان البرز وجود دارد که مقرر شد این رمز ارزها با همکاری وی به مدت دو هفته از مدار خارج شده تا در فرآیند سوخت‌رسانی به نیروگاه‌ها با مشکل مواجه نشویم.

48

کد خبر 1476935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =