۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت کشف شد

مدیر بهره‌برداری توزیع برق شهرستان فردیس اعلام کرد: ضمن رصد و پایش مصرف تعدادی از مشترکین در یک کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت که از تعرفه مخفف صنعت و تولیدی استفاده می‌نمود تعداد ۷۰ دستگاه ماینر غیرمجاز کشف و تحویل مراجع انتظامی شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  مدیر بهره‌برداری توزیع برق شهرستان فردیس با اعلام این خبر، گفت: با حضور ۱۰ اکیپ عملیاتی و در محورهای قطع و جمع‌آوری انشعابهای غیر مجاز، تعدیل روشنایی معابر، بازرسی و کشف ماینر در محدوده توزیع نیروی برق شهرستان فردیس انجام شد.

«غلامرضا رحمانی»  اعلام کرد: با رصد و پایش مصرف تعدادی از مشترکین از محل چندین اشتراک بازدید و در یک کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت که از تعرفه مخفف صنعت و تولیدی استفاده می‌نمود تعداد ۷۰ دستگاه ماینر غیرمجاز  کشف و تحویل مراجع انتظامی شد.

وی در ادامه تصریح کرد: بیش از  ۲۷ مورد انشعاب غیرمجاز جمع‌آوری  و با صدور اخطار پیگیری و تکمیل سوابق و به منظور پیگیری قضایی تحویل واحد حقوقی شد.

رحمانی افزود: بیش از دو کیلومتر از معابر شهرستان که دارای شبکه روشنایی و در رفوژ بلوارها قرار داشت با استفاده از سه دستگاه خودرو بالابر سنگین انجام شد.

48

کد خبر 1476937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =