اعزام مشمولان وظیفه عمومی آذربایجان‌غربی به مراکز آموزشی در بهمن ماه ۹۹

معاون وظیفه عمومی آذربایجان‌غربی از اعزام کلیه مشمولان در یک بهمن ۹۹ از نقاط مختلف استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سرهنگ سجاد قربان‌نژاد با اعلام این خبر گفت:  مشمولان باید رأس ساعت ۷ صبح در مرکز استان به معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان واقع در جاده سلماس - خیابان شهید قلی‌پور - پایین‌تر از ستاد فرماندهی انتظامی استان معرفی و مشمولان جنوب استان در شهرستان میاندوآب و مشمولان شمال استان در انتظامی شهرستان خوی حضور داشته باشند.
وی اضافه‌کرد: مشمولان در روز اعزام به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، ماسک، دستکش و جیره غذایی خشک بین راهی همراه داشته و اقدامات بهداشت فردی لازم از قبیل، کوتاه کرد موی سر، گرفتن ناخن‌ها و غیره را قبل از اعزام انجام دهند.
قربان‌نژاد ادامه داد: مشمولان به منظور رعایت نکات بهداشتی وسایل شخصی، بهداشتی، استحمام، قاشق و چنگال، لیوان، ناخن‌گیر، لباس زیر، کارت تلفن و غیره را به همراه داشته باشند.
وی تصریح کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح با توجه به اینکه اعزام به مرخصی سربازان در طول دوره به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا امکان‌پذیر نخواهد بود لذا مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز مانند برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص متاهلان، پدر نظامی شاغل یا بازنشسته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده درجه یک شهدا و غیره را همراه خود داشته باشند.
معاون وظیفه عمومی استان آذربایجان‌غربی در پایان از خانواده مشمولان خواست، به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام جمعیت در روز اعزام، از حضور و استقرار برای بدرقه اکیداً خودداری نمایند تا اعزام سربازان در صحت و سلامتی کامل صورت گیرد و مشکلی برای خانواده‌ها پیش نیاید.

46

کد خبر 1477388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =