دریافت ۱۰هزار اثر در هشتمین دوره جشنواره ملی رضوی

دبیر هشتمین دوره جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی گفت: امسال با افزوده شدن بخش پویش مردمی تاکنون بیش از ۱۰هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد حسین اسماعیلی، دبیر هشتمین دوره جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی در برنامه زنده شبکه جهانی سحر سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) هجده دوره است که در استان های مختلف با هدف ترویج فرهنگ منور رضوی برگزار می شود و جشنواره رسانه های دیجیتال برای هشتمین دوره است که با توجه به اهمیت فضای مجازی و ترویج فرهنگ رضوی در فضای مجازی در حال برگزاری است.

او افزود: باید در فضای مجازی حضور فعالانه و اثر بخش داشته باشیم و این موضوع نکته ای است که رهبر معظم انقلاب نیز  تاکیدات زیادی بر آن داشته اند، خوشبختانه در طول سال های گذشته در این حوزه قدم های مثبتی برداشته شده است.

دبیر هشتمین دوره جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی تصریح کرد: امسال به دلیل شرایط بیماری کرونا، تصمیم گرفتیم رویکرد جشنواره را تغییر دهیم، بنابراین بخشی را تحت عنوان " پویش مردمی" تولید محتوا در فضای مجازی به بخش های جشنواره اضافه کردیم و استقبالی که از آن صورت گرفته غیرقابل پیش بینی بوده است.

اسماعیلی افزود: امسال تعداد آثار دریافتی تا کنون از مرز ۱۰هزار اثر گذشته است و امیدواریم از این بستر مناسب برای تولید محتوا فاخر رضوی استفاده شود.

او با بیان اینکه نحوه شرکت در جشنواره ساده است، اضافه کرد: در بخش تخصصی جشنواره علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در رشته های موشن گرافی، اینفوگرافی و فیلم کوتاه و در بخش پویش مردمی آثار به صورت عکس دیجیتالی، پادکست(دل گویه)  و ویدئو می توانند ارسال شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: آثار بخش پویش مردمی تنها باید در شبکه اجتماعی با هشتگ امام رضا یا امام رئوف منتشر و لینک آن را برای ما ارسال شود؛ علاقه‌مندان تا اول بهمن ماه برای ارسال این آثار  فرصت دارند.

46

کد خبر 1477414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =