عزم جدی دولت در پروژه کمربندشمالی کرج

استاندار البرز اعلام کرد که برای تکمیل کمربندشمالی کرج و اتصال آن به ادامه آزادراه شهید همت تمام تلاش خود را معطوف کرده‌ایم.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای تکمیل کمربندشمالی کرج تا پایان دولت، تمامی تلاش خود را معطوف کرده‌ایم تا با اتصال کمربند شمالی کرج به ادامه آزادراه همت در البرز بار ترافیک کاهش یابد و تسهیل در تردد را برای مردم همراه داشته باشد.

استاندار البرز روز دوشنبه در بازدید از روند پیشرفت پروژه کنارگذر شمالی کرج، با اشاره به اینکه این پروژه از اهمیت بالایی برای مردم البرز برخوردار است، افزود: بر این اساس روند تکمیل و تسریع در بهره برداری از آن به جد در دستور کار قرار دارد.


وی ادامه داد: این پروژه به طول ۱۷.۵ کیلومتر است که توفیق یافتیم مشارکت دولت را نیز در آن جلب کنیم.

«عزیزاله شهبازی» گفت: تعهدات دولت بلافاصله پس از حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در محل پروژه، تعهدات خود مبنی بر تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار را انجام داد.


وی افزود: وزارت راه و شهرسازی و شهرداری کرج طی تفاهم نامه ای به صورت مشترک تکمیل این پروژه را دنبال کردند.


استاندار البرز اضافه کرد: کمربندشمالی کرج در شرایط اقتصادی کنونی متوقف نشد و پروژه در حال پیشرفت است.


وی گفت: شهرداری و شرکت زیرساخت راه‌های کشور طبق زمان‌بندی مشخص نتوانست اقدام کند و از هفته گذشته که معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه دیدن کردند، مقرر شد روند این پروژه حیاتی را هر هفته مورد بازدید قرار دهیم.

شهبازی افزود: شهردار و شورای اسلامی شهر کرج با جدیت درصدد تکمیل این پروژه هستند.

وی عنوان کرد: برای تکمیل این پروژه تا پایان دولت، تمامی تلاش خود را معطوف کرده ایم تا با اتصال کمربند شمالی کرج به ادامه آزادراه همت در البرز بار ترافیک کاهش یابد و تسهیل در تردد را برای مردم همراه داشته باشد.

۴۶

کد خبر 1477419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =