دهان کنعانی پر خون شد اما داور برای فولاد پنالتی گرفت

فارس نوشت:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:فولاد تیم خوب، فنی و قدرتمندی است که بازی کردن مقابل این تیم همیشه سخت است.

یحیی گل‌محمدی پس از برتری دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: از لحاظ جدولی بازی مهمی برای ما بود و گرفتن سه امتیاز هدف اصلی مان بود. دیدار سنگینی بود زیرا فولاد  تیم خوب،  فنی و قدرتمندی است. بازی کردن مقابل این تیم همیشه سخت است اما خوشبختانه از موقعیت های مان خوب استفاده کردیم و فرصت طلب بودیم.

وی افزود: بچه‌ها ها خوب جنگیده و از لحاظ فیزیکی کم نیاوردند. فوتبال فیزیکی و سریعی بود که تنشهای زیادی در آن به وجود آمد. بازی در مجموع خوب بود و توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم.

سرمربی پرسپولیس درباره صحنه پنالتی تیم فولاد عنوان کرد: آن صحنه واقعا پنالتی نبود. توپ به دهان کنعانی زادگان برخورد کرد و دهان وی پر از خون شد.  متاسفانه کار را برای ما سخت کرد. فشار زیادی از لحاظ روحی و روانی به ما می‌آید زیرا 5-4 بازی بود نبردیم و مساوی کردیم. این دیدار برای ما خیلی مهم و حساس بود اما سوت‌های جنجالی و یک طرفه به سود حریف فشار زیادی به ما می‌آورد.

گل‌محمدی ادامه داد: به حسین و بازیکنان خط دفاعی مان فشار زیادی آمد. آن صحنه خیلی واضح بود که پنالتی نیست و نمی‌دانم چرا داور به ضرر ما پنالتی گرفت.

وی درباره حاشیه های پایان بازی گفت: همیشه فوتبال در داخل و بیرون از زمین حاشیه‌های جذابی دارد. آنچه می ماند رفاقت‌ها و دوستی‌ها است. به هر صورت هیجان‌های بازی روی عملکرد بازیکنان و کادرفنی تاثیر می‌گذارد. آن پنالتی بازی را از تب و تاب انداخت و بحث‌های فنی زیر سوال رفت اما همه افرادی که برای فوتبال و ادامه لیگ در این وضعیت کرونایی زحمت می‌کشند تشکر کرد. هفته قبلا هم با توجه به آلودگی هوا شرایط خوبی وجود نداشت اما به خاطر مردم و زنده ماندن فوتبال باید از کادر درمان، فوتبالیست ها و عوامل برگزاری تشکر کرد.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نشست خبری را با تذکر به یک فرد آغاز کرد و گفت: از دوست عزیزم که در سالن حضور دارد  می‌خواهم ابتدا ماسکش را بگذارد چون برای سلامتی خودش این موضوع را می‌گویم.

وی با اشاره به بازی تیمش گفت:گرفتن 3 امتیاز هدف اصلی ما بود که خدا را شکر این اتفاق رخ داد. بازی درگیرانه و فیزیکی خوبی بود و توانستیم از فرصت‌های استفاده کنیم. ما مقابل تیمی خوب و با کیفیت از نظر فنی بازی کردیم و همیشه بازی کردن مقابل فولاد سخت است. البته امروز بازیکنان ما از فرصت‌ها استفاده و درگیرانه بازی کردند و کم نیاوردند. به هواداران این برد را تبریک می‌گویم و به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

گل‌محمدی در خصوص راه حل برای گلزنی تیمش گفت: راه حل این موضوع تمرین برای زدن ضربات آخر است. امروز ما فرصت طلب بودیم و توانستیم بازی را ببریم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جذب مهدی ترابی و رادوشوویچ عنوان کرد: بهتر است در مورد بازی صحبت کنید.

وی در خصوص مصدومیت سید جلال و کنعانی‌زادگان گفت: ما مجبور شدیم هر دو بازیکن را تعویض کنیم چون در آن پست کمبود بازیکن داریم و نگران هستیم. باید در این مورد با پزشک تیم صحبت کنم.

گل‌محمدی در خصوص قضاوت زاهدی‌فر گفت: داور در نیمه اول خیلی خوب سوت زد و فکر می‌کنم در نیمه دوم بازی از دست او خارج شد و پنالتی برای حریف گرفت که اصلا پنالتی نبود. ما از این تصمیم تعجب کردیم چون توپ به سینه کنعانی برخورد کرد. همین تصمیم باعث ایجاد تنش و ناامنی در بازی شد و روند بازی به خشونت کشیده شد. او در طول بازی خوب سوت زد ولی نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد با یک سوت اشتباه تصمیم داشت اشتباهات دیگر را پوشش بدهد ولی نمی‌دانم چرا آن صحنه را پنالتی گرفت.

وی در خصوص اینکه با وجود مصدومیت بازیکنی دارند که در بازی آینده برای این تیم به میدان برود گفت: بازیکن که داریم، خود من و پیروانی هم هستیم.(باخنده). واقعا الان نمی‌توانم توضیح بدهم چه کسی در مورد بازی آینده به میدان می‌رود و وضعیت چگونه است.

251 251

کد خبر 1477540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیر IR ۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  60 12
  ادبیات گل محمدی رو ببینید چقدر با متانت صحبت می کنه،اونور طرز صحبت کردن جناب هاشمی نصب رو مقایسه کنید واقعا باعث تاسف...
 • IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  17 50
  دقیقا پنالتی بود
  • ابوذر IR ۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
   3 0
   چهجوری پنالتی بود
  • نمیگم IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
   2 0
   اصلا پناپنالتی نبود
 • Maryam IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  2 1
  بیچاره کنعانی زادگان با اینکه روش خطا کردن ولی داور خطا نگرفت و پنالتی گرفت
 • گرفتار IR ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  4 5
  چه جالبه که اصلا" حفظ ظاهر هم نمیکنین که لنگی هستین