سارقان میلیاردی در "شهرکرد" دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۲ سارق یک چاپخانه در "شهرکرد" و کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار داشت: در پی وقوع سرقت از یک چاپخانه در شهرکرد، موضوع سریعاً در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شهرکرد قرار گرفت.
وی افزود: با تلاش شبانه روزی و رصد اخبار و اطلاعات توسط ماموران، سرانجام ۲ سارق شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یکی از محله های شهرکرد در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری بیان داشت: سارقان در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی نسبت به خود شدند، ولی در مواجهه با دلایل و مدارک پلیسی، به سرقت از این چاپخانه اعتراف کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه از مخفیگاه سارقان اموال مسروقه متعددی از جمله ۸۷۵ ورق زینک و ۴ کارتن ۱۲ تایی رول طلاکوب مخصوص چاپ کشف و یک مالخر نیز در این راستا دستگیر شد، گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را یک میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال برآورد کردند.
وی با تاکید بر اینکه فرزندان این مرز و بوم در لباس مقدس سربازی به صورت شبانه روزی برای خدمت به مردم عزیز و برقراری امنیت در جامعه می کوشند، گفت: پلیس خدمتگزار مردم است و در برخورد با سارقان و مخلان نظم و امنیت یک لحظه درنگ نخواهد کرد.
سردار "امان اللهی" در پایان با اشاره به اینکه متهمین پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضائی شدند، به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از سرقت، محل کسب خود را به دزدگیر و دوربین مداربسته مجهز کنند.

48

کد خبر 1477847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =