افتتاح ۴ پروژه برق‌رسانی استان یزد توسط وزیر نیرو به صورت ارتباط تصویری

۴ پروژه صنعت برق استان یزد در سی و هفتمین هفته از پویش هرهفته الف ب ایران و از طریق ارتباط تصویری با وزیر نیرو به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ سه شنبه ۳۰ دی ماه ۹۹، وزیر نیرو طی ارتباط ویدیویی با شرکت برق منطقه‌ای یزد، ۴ پروژه برق رسانی استان یزد را افتتاح کرد.
افتتاح پروژه‌ نیروگاه خورشیدی امید چادرملو با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مبلغ ۱۶۵ میلیارد تومان با حضور نماینده ساتبا (سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق) و افتتاح پروژه توسعه ترانس دوم ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سرو اردکان با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان، بخشی از پروژه‌های افتتاح شده در این روز بود.
همچنین اصلاح، بهینه‌سازی و تعمیرات اساسی پست‌ها و خطوط انتقال و فوق توزیع با اعتبار ۱۴.۷ میلیارد تومان و برق رسانی به ۶ روستا با اعتبار ۳.۲ میلیارد تومان، از جمله پروژه‌های افتتاح شده در قالب پویش هرهفته الف ب ایران است.
تولید سالانه ۲۱ میلیون کیلووات ساعت انرژی خورشیدی، کاهش مصرف سالیانه گاز و آب، کاهش تولید سالیانه گازهای گلخانه‌ای CO۲، تامین برق مشترکین عمومی، تامین برق مطمئن از ایستگاه‌ها، افزایش قابلیت مانور تامین برق در مواقع اضطراری و پوشش اهداف پدافند غیر عامل، از مهم‌ترین اهداف پروژه‌های افتتاح شده توسط رضا اردکانیان بود.
گفتنی است مجموع اعتبار این ۴ پروژه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

48

کد خبر 1477867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =