۰ نفر
۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
 عملیات‌های پیچیده و سخت ارتش

میزان نوشت: فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بالگردهای هوانیروز در رزمایش اقتدار ۹۹ توانستند قابلیت و توانایی پرواز و تیراندازی شبانه (هلی بُرن) را انجام دهند که عملیات سخت و پیچیده با برخورداری از محصولات بومی در این عملیات استفاده شد.

امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی، با اشاره به نقش هوانیروز در رزمایش «اقتدار ۹۹»، گفت: این رزمایش به شکل ترکیبی و بهره‌گیری از تخصص‌های مختلف برگزار شد، تیپ‌های مختلف به ویژه تیپ واکنش سریع در رزمایش اقتدار ۹۹ حضور داشتند.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: هوانیروز هم در این رزمایش ترکیبی حضور داشت، یک رزمایش مُقتدر ترکیبی در سواحل دور برگزار شد، عملیات‌های چتربازی، «هلی بُرن» و شلیک به اهداف سطحی از پیش تعیین شده داشتیم و الحمدالله موفق هم بودیم.

قربانی «سامانه‌های دید و تیر شبانه» را از جمله عملیات‌های پیچیده در رزمایش ۹۹ برشمرد و تصریح کرد: بالگردهای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در این رزمایش توانستند قابلیت و توانایی پرواز و تیراندازی شبانه (هلی بُرن) را انجام دهند که عملیات سخت و پیچیده با برخورداری از محصولات بومی در این عملیات استفاده شد.

نیروهای ولایت‌مدار ارتش و نیروهای مسلح آماده جان‌فشانی در رکاب ولایت 

وی با اشاره به پیام رزمایش اقتدار ۹۹ به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند که نیروهای ولایت‌مدار ارتش و نیروهای مسلح در رکاب ولایت آماده جان‌فشانی هستند، هر دشمنی که خدای نکرده چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، بایک پاسخ کوبنده و قاطعی روبرو خواهد شد.
 
فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: کشورهای دوست و برادر ما هم مطمئن باشند که ما در کنار آن‌ها هستیم، دشمنان ما هم سر عقل بیایند و تدبیر کنند و هیچ زمانی علیه ایران اسلامی دست از پا خطا نکنند.

27215

کد خبر 1478387

برچسب‌ها