فهرست فیلم‌های سینمایی تلویزیون در آخر هفته

۴۰ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته روی آنتن شبکه‌های سیما می‌روند. از این بین، «ساندویچ»، «ارابه» و «شبح»، سه فیلم جدیدی هستند که در روزهای ۲ و ۳ بهمن ماه پخش خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم‌های «ساندویچ»، «انار»، «قایق ساز»، «آواز گنجشک‌ها»، «زمان برف بازی»، «فیلم فوری»، «مدرک جرم»، «سگ را بجنبان»، «ارابه»، «موج»، «خون به پا می شود»، «گیلانه»، «بهاران»، «هواپیماها مامور نجات و آتش‌نشانی»، «شبح»، «دالاس»، «دکتر وونگ در سفر»، «تهران دربست»، «یک شهر تقریبا بی نقص»، «بابای خوب»، «خانه خنجرهای پرنده»، «دادخواهی»، «کلبه جنگلی»، «تعقیب شمالی»، «دنیا کوچک است»، «ارثیه»، «متولد ماه می»، «هشدار»، «خشم اژدها»، «بازی بزرگان»، «آسمان بین ما»، «عملیات آجیلی»، «راز نیم»، «اسلاگترا»، «حس خوب زندگی»، «سه احمق»، «توطئه ۲»، «شیر سنگی»، «پیامک های آرزو» و «سفر صفرعلی»، پنج‌شنبه و جمعه ( ۲ و ۳ بهمن) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «ساندویچ» به کارگردانی تورستن کونستلر، پنج‌شنبه، ۲ بهمن ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آن شافر و تیل شوئیگر آمده است: «تئو پلیس جوانی با حافظه تصویری قوی است که بسیار دست و پاچلفتی می باشد و به همین دلیل مسئول اسلحه خانه پلیس می شود. در پی خشونت مسلحانه یک پلیس کارکشته به نام لوک که سلاح بدون مجوز از اسلحه خانه برداشته است، تئو و لوک تنبیه شده و به عنوان نگهبان در کاخ ریاست جمهوری انجام وظیفه می کنند. در روز اول نگهبانی آنها یک عملیات تروریستی در کاخ ریاست جمهوری اتفاق افتاده و دختر رییس جمهور دزدیده می شود. تئو و لوک ناخواسته وارد جریان شده و ...»

فیلم تلویزیونی «انار» به کارگردانی حسین حلاج، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره حاج رحمان است که کارخانه فرآوری پسته در روستای انار تاسیس کرده است، مصیب خان که کینه کهنه ای از حاج رحمان دارد با نقشه قبلی با کمک دو همدست اش نادر و بهمن کامیون های پسته حاج رحمان را می ربایند تا حاج رحمان مجبور شود برای پرداخت دیونش زندگی و اموالش را به حراج بگذارد، بر حسب اتفاق یکی از کارگران حاج رحمان که برای حمل و نقل گونی های پسته مخفی گاه مصیب را یافته است،گونی های پسته حاج رحمان را شناسایی کرده و ...

مهدی امینی‌خواه، جلیل فرجاد و زهره فکورصبور در فیلم تلویزیونی «انار» هنرنمایی کرده‌اند.

 شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «قایق‌ساز» به کارگردانی آرنولد گراس من، پنج‌شنبه ۲ بهمن ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی کریستوفر لوید، جین کاس مارک و دیوید لاچر درباره پیرمردی که در دوران بازنشستگی از شغل ملوانی و ناخدایی است و همسرش را از دست داده برای خروج از تنهایی خود به دنبال آماده کردن قایق قدیمی خود است، دخترش با اخلاق های پدر خود مشکل دارد و معتقد است باید به خانه سالمندان برود. اهالی محل او را مسخره می کنند و او را به نام ناخدای دیوانه صدا می کنند و دائم مزاحم خلوت پیرمرد می شوند، از طرف دیگر پسربچه ای که پدر و مادرش را از دست داده و از یتیم خانه به خانه خاله و شوهرخاله خود آمده از طرف بچه های شرور محل و پسرخاله و دخترخاله خود مورد تمسخر و اذیت قرار می گیرد. پسربچه با پیرمرد آشنا شده و با هم دوست می شوند و از پیرمرد تعمیر قایق را می آموزد ...

فیلم سینمایی «آواز گنجشک‌ها» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۵۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم به داستان مرد ساده و میانسالی به نام کریم می‌پردازد. وی در یک مزرعه پرورش شترمرغ کار می‌کند. برحسب اتفاق یکی از شترمرغ ها از مزرعه فرار می‌کند. کریم چند روزی او را جستجو می‌کند، اما موفق نمی‌شود بیابدش و در نتیجه از کار اخراج می‌شود. این بهانه‌ای می‌شود که برای اولین بار به شهر برود. در شهر از طریق مسافرکشی با موتورسیکلت امرار معاش می‌کند. در شهر با حوادث زیادی روبه‌رو می‌شود و ...

رضا ناجی، حامد آغازی، پویا صالحی، شبنم اخلاقی و کامران دهقان در فیلم سینمایی «آواز گنجشک ها» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

انیمیشن سینمایی «زمان برف بازی» به کارگردانی جین فرانکوئیس پویلیوت و فرانکوئیس بریسون، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «وقتی که زمستان دوباره از راه می‌رسد، پسری جوان به همراه دوستانش به دختری که در آنجا تازه وارد است ملحق می‌شوند تا یک مسابقه بزرگ برف‌بازی راه بیاندازند و در این راستا اتفاقات جالب و مهیجی به وقوع می پیوندد...»

فیلم سینمایی «فیلم فوری» به کارگردانی میشل گندری، شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جک بلک، دنی گلوور و موس دف خواهیم دید: «آقای فلچر یک مغازه کرایه فیلم های ویدیوئی دارد. او این مغازه را به همراه به همراه پسر جوانی به نام مایک اداره می کند. فلچر به قصد ارتقای مغازه خود، به این فکر می افتد که طی سفری اطلاعات خود را راجع به مغازه هایی مجهزتر از مغازه خود در شهری بزرگ تر، تکمیل کند. از این رو مغازه را به مایک می سپارد و خود راهی سفر می شود. او پیش از این سفر به مایک سفارش می کندکه دوستش جری را به مغازه راه ندهد. اما مایک به درستی متوجه منظور او نمی شود. از این رو پای جری به مغازه باز می شود. چندی بعد جری از مایک می خواهد که او را همراهی کند تا به کمک یکدیگر نیروگاه برق منطقه را از کار بیندازند تا صدمات کمتری به آنها وارد نماید. مایک زمانی که او را همراهی می کند؛ تازه متوجه گفته آقای فلچر می شود و از جری دوری می نماید. از این رو جری در این عملیات با شکست مواجه می شود ...»

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «مدرک جرم» به کارگردانی منوچهر حقانی‌پرست، پنج‌شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «پیش از انقلاب هنگام بازدید نخست‌وزیر از شهرداری، عده‌ای از کارمندان با وی عکس یادگاری انداخته‌اند. پس از انقلاب عده‌ای زمین خوار و دلال، که به عکس مزبور دست یافته‌اند یکی از کارمندان به نام نعمت خادم‌زاده را تهدید می‌کنند تا در معامله غیرقانونی زمین به آنان کمک کند و گرنه آنان عکس را در اختیار هیئت پاکسازی قرار خواهند داد. خادم‌زاده، که لحظه به لحظه اخبار اعدام منسوبان رژیم گذشته را از رادیو و گوشه و کنار دنبال می‌کند مدتی پنهان می‌شود تا سرانجام به پیشنهاد همسرش با نوشتن نامه‌ای به دادستانی ماجرا را شرح می‌دهد. اما ...»

ماشاءاله افراشته، زنده‌یاد مرتضی احمدی، معصومه تقی‌پور، عنایت بخشی و زنده یاد حمیده خیرآبادی در فیلم سینمایی «مدرک جرم» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «سگ را بجنبان» به کارگردانی بری لوینسون، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت دنیرو و داستین هافمن آمده است: «۱۱ روز مانده به انتخابات آمریکا که یک دختر ۱۷ سال از گروه پیشاهنگانی که از کاخ سفید دیدن کرده اند مدعی می‌شود توسط شخص رئیس‌جمهور در دفترش مورد تعرض قرار گرفته است. همه رسانه‌ها این خبر را پخش کرده و مردم خواستار پاسخی روشن به این رسوایی اخلاقی هستند و ...»

فیلم سینمایی جدید «ارابه» به کارگردانی برد ازبورن، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آنتونی مونتگومری، میشل شریل، ایان سینکلار و برایان پالنسیا آمده است: «چند نفر در یک هواپیما از خواب بیدار می‌شوند. به‌جز آنها مسافری در هواپیما نیست. به خلبان و خدمه پرواز دسترسی ندارند آن‌ها می‌فهمند که از خانه و محل کارشان دزدیده شده‌اند. کول مرد سیاه پوستی است که سعی می‌کند با کمک بقیه وارد کابین خلبان شود. تلاش آن‌ها باعث می‌شود کمک خلبان به طرف آنها تیراندازی کند در این درگیری یک نفر از مسافران به همراه کمک خلبان کشته می‌شوند و خلبان نیز زخمی می‌شود. خلبان از علت پرواز اطلاعی ندارد و مسافران به تدریج می ‌همند هواپیما از خطوط هوایی آنگولا دزدیده شده است و امکان برقراری ارتباط رادیویی با هیچ مرکز کنترل پروازی را ندارد و ...

فیلم سینمایی «موج» به کارگردانی روآر اُتاگ، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کریستوفر جونر، توماس بولارسن و آنی دا ل تورپ آمده است: «یک زمین شناس نروژی متوجه حرکت عظیم لایه های درون زمین در کنار یک دریاچه بزرگ می‌شود که این پدیده قادر است موج‌هایی را به وجود آورد و شهر کنار دریاچه را کاملا نابود کند. پیش بینی های او درست از آب درمی‌آید و کوه به درون دریاچه رانش می‌کند و یک سونامی بزرگ را به وجود می‌آورد. زمین شناس برای نجات زن و فرزندش که در هتلی در شهر گیر افتاده اند به آنجا رفته و ...»

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «خون به پا می‌شود» به کارگردانی پل تامسن اندرسون، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «دنیل پلین ویو که مردی طمع کار و حریص و جاه طلب است در پی یافتن زمین هایی است  که مستعد استخراج نفت است. او به همراه پسرش در جست و جوی نفت به شهر کوچکی در غرب می‌روند. در این میان جوانی به نام ایلای با گرفتن مبلغی پول، آدرس زمین کشاورزی آدم فقیری را به وی می‌دهد که احتمالا نفت دارد. او نیز با فریب آنان زمین را از چنگ‌شان در می‌آورد. دانیل با شرکت‌های نفتی قردادهای پر سودی می‌بندد و از این طریق ثروتمند می‌شود و دست به عیاشی و ظلم می‌زند که ...»

دنیل دی‌لوئیس، مارتین استرینگر و کوین آکاتر در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «گیلانه» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد و محسن عبدالوهاب، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «ننه گیلانه به همراه پسر و دختر جوانش در کوران جنگ و در بمباران‌های تهران، زندگی می کنند. پسرش اسماعیل در جنگ مجروح شده و مادر به تنهایی بار نگهداری از او را به دوش می کشد که ...»

فاطمه معتمد آریا، بهرام رادان، باران کوثری، ژاله صامتی، شاهرخ فروتنیان، مجید بهرامی، نیره فراهانی و امیرحسین قدسی در فیلم سینمایی «گیلانه» ایفای نقش کرده اند.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «بهاران» به کارگردانی حامد حاج ملا علی، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: «حاج حبیب به اتفاق چند تن از جوانان جهاد برای جاده سازی یک روستا رفته اند و کشور در حال جنگ با عراق است. در روستا حشمت خان که محصولات کشاورزان را به قیمت پایین می خرد نمی خواهد که جاده ساخته شود چون در آن صورت کشاورزان می توانند محصولاتشان را خودشان به شهر ببرند و یا برای خرید لوازم کشاورزی و بذر به شهر بروند و می خواهد هر طور شده جلوی ساخت جاده را بگیرد ولی ...»

انیمیشن سینمایی «هواپیماها مامور نجات و آتش‌نشانی» به کارگردانی بابز گاناوی، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهید دید: «داستی که بعد از مسابقات دچار نقص فنی شده و چرخ دنده‌اش خرد شده و نباید سرعت بگیرد به دوستانش می‌سپارد که برایش چرخ دنده پیدا کنند ولی چون تولید این هواپیماهای سمپاش متوقف شده این چرخ دنده‌ها پیدا نمی‌شوند. داستی وقتی می‌بیند که دوست پیرش میدی که آتشنشان است نتوانسته آتش را خاموش کند و می‌خواهد از کارش کناره بگیرد تصمیم می‌گیرد که به او کمک کند....»

فیلم سینمایی جدید «شبح» به کارگردانی آنتونی زد جیمز، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آنتونی مارک استریتر، ناتان همیلتون و راسل بارنت خواهیم دید: «تونی بعد از ده سال از زندان آزاد شده است ولی همسرش والری او را به خانه راه نمی‌دهد. پسرش کانر به دیدن او می‌رود او در یک ساختمان سرایدار است و یک سوئیت کوچک دارد او به کیت علاقمند است ولی کیت به‌خاطر شرایط کانر تصمیم به جدایی از او دارد. تونی به دیدن دام می‌رود، دام از او می‌خواهد دوباره با او کار کند ولی تونی نمی‌خواهد که دوباره خلاف کند. سال‌ها قبل در یک دعوا که عاملش تونی بوده پسر دام کشته شده است. شبی که کانر تونی را به‌خانه مادرش می برد چند نفر به زور وارد خانه شده و ...

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «دالاس» به کارگردانی استارت هایسلر، پنجشنبه ۲ بهمن ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گری کوپر، روت رومن، استیو کوکران، باربارا پیتن و ریموند مسی خواهیم دید: «بلید هلیستر برای انتقام گرفتن از کسانی که خانواده‌اش را به قتل رسانده‌اند وارد عمل می‌شود. او با کمک دوستش وایلد بیل هیکوک، در موقعیتی قرار می‌گیرد که ...»

فیلم سینمایی «دکتر وونگ در سفر» به کارگردانی ساموهانگ کامبو، پنجشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «در جریان احداث خط آهن آمریکا، تعداد زیادی چینی به عنوان کارگر در آن کار می کنند که به شدت زیر فشار ناشی از تبعیض قرار دارند چه از سوی کارفرمایان و چه مردم محلی، دکتر وانگ که رزمی کار است به آمریکا می‌آید و ...»

جت لی، روساموند کوان، هان یان یان و جف وولف در فیلم سینمایی «دکتر وونگ در سفر» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «تهران دربست» به کارگردانی حسین تبریزی، پنجشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم درباره فرهاد پسر ساده و در عین حال صادقی است که پس از درگذشت پدرش، با خواهرش فریبا به تنهایی زندگی می‌کنند. روزی که برای خوردن ناهار به ساندویچی رفته، با پسر جوانی به نام ساعد برخورد می‌کند که از او می‌خواهد در گرفتن انتقام از شوهر خواهرش، به او کمک کند. ماجرا از این قرار است که ساعد به فرهاد می‌گوید شوهر خواهرش مرد بدجنسی است و وی می‌خواهد برای انتقام از او، به همراه فرهاد تعدادی تخم مرغ به او بزنند و فرار کنند. فرهاد حرف ساعد را قبول کرده و با او راهی می‌شود. با رسیدن به یک بانک، مردی کیف به دست از آنجا خارج می‌شود و ساعد به فرهاد می‌گوید او همان برادر زنش است، فرهاد نیز با تخم مرغ به جان مرد می‌افتد، اما در این میان ساعد کیف مرد را که حاوی مقدار زیادی پول است برداشته و فرار می‌کند.

امیر غفارمنش، افشین سنگ چاپ، کانوش گرامی، مریم کاویانی، زهرا سعیدی در فیلم تلویزیونی «تهران دربست» هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی «یک شهر تقریبا بی نقص» به کارگردانی ماسیمو گودیوزو، پنجشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی فابیو ولو، سیلویو اورلاندو، ناندو پائونه، کارلو بوچی روسو و میریام لئونی خواهیم دید: دومینیک، دهیار یک روستای پلکانی در ایتالیا است که ۱۲۰ نفر جمعیت دارد. این روستا قبلا به دلیل معدنی که کنارش بوده رونق داشته ولی با تعطیلی معدن روستا از رونق می افتد. دومینیک برای باز گرداندن رونق زندگی به روستا تصمیم می گیرد از یک شرکت صنعتی برای احداث کارخانه در اطراف روستا دعوت کند. او بعد از صحبت با رییس کارخانه در می یابد که ملزومات این کار داشتن جمعیت ۲۵۰ نفری و همچنین حضور یک دکتر در دهکده است. دومنیک از یک دکتر زیبایی دعوت می کند که از شهر رم به دهکده بیاید اما ...

فیلم سینمایی «بابای خوب» به کارگردانی دنیس دوگان، پنجشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آدام ساندلر، جوی لورن آدامز، جان استیو وارت و استیو فرانکس آمده است: سانی کوفکس مجردی سی ساله و بی فکر و خیال است که هرگز زیر بار مسئولیت های بزرگ سالی نرفته است. اما وقتی متوجه می شود اگر زودتر وارد گود نشود تا آخر عمرش تنها خواهد ماند، برای آن که نشان دهد می تواند با مسئولیت های بزرگ سالی دست و پنجه نرم کند، پسر بچه پنج ساله ای به نام جولیان را به فرزندخواندگی قبول می کند ...

فیلم سینمایی «خانه خنجرهای پرنده» به کارگردانی ژانگ ییمو، پنجشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جانگ زئی، تاکشی کانشیرو و اندی لاو خواهیم دید: در چین، در سال ۸۵۹ میلادی؛ دو فرمانده نظامی، لیو و جین، مأموریت یافته اند تا رهبر یک گروه ضد دولتی معروف به خنجرهای پرنده را دستگیر کنند اما ...

فیلم سینمایی «دادخواهی» به کارگردانی مایکل آپتد، پنج شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جین هکمن، ماری الیزابت و ماسترانتونیو آمده است: جد و دخترش مگی هر دو به کار وکالت اشتغال دارند. میان جد و مگی به خاطر مشکلاتی که در زندگی‌شان وجود داشته شکراب است و استلا، مادر مگی و همسر جد تلاش دارد که میان آن‌ها صلح برقرار کند اما موفق نمی شود. تا اینکه مگی و پدرش در یک پرونده روبروی هم قرار می گیرند. در این پرونده مگی باید از شرکت اتومبیل سازی آرگوموتورز دفاع کند که یکی از ماشین‌های آنها به دلیل نقص فنی آتش گرفته و باعث مرگ یک دختر بچه حین حادثه شده است. مگی و همکارانش وکالت شرکت آرگوموتورز را برعهده دارند و پدرش نیز وکالت خانواده دختر را برعهده دارد و بدین ترتیب مگی و پدرش در زندگی شغلی نیز رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند. مگی ابتدا با تمام نیرو در دادگاه در مقابل پدرش می‌ایستد اما سپس وقتی مادرش حین مشاجره او و پدرش پس از یک جلسه دادگاه سکته می‌کند و می‌میرد، مگی تصمیم می‌گیرد کمی به حرف‌های پدرش گوش کند و ...

فیلم سینمایی «کلبه جنگلی» به کارگردانی لین اودینگ، پنج شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جیسون مواما، جیل واگنر و گرت دیلاهانت آمده است: «جو دور از خانه مشغول کار چوب‌بری در جنگل‌های برفی است و پس از مدتی به خانه برمی‌گردد و متوجه می‌شود حال پدرش خوب نیست. پدر جو بعد از مرگ همسرش دچار آلزایمر شده و خارج از خانه با مردم درگیر می‌شود. جو تصمیم دارد پدر را به خانه سالمندان ببرد چون جو به همراه همسرش و دختر کوچکش زندگی می‌کند و در نبود او امکان نگهداری از پدر برای خانواده‌اش وجود ندارد. جو تصمیم می‌گیرد با پدرش به کلبه جنگلی بروند تا آنجا موضوع را برای پدرش عنوان کند. اما ناگهان....»

فیلم سینمایی «تعقیب شمالی» به کارگردانی رائول والش، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی ارول فلین، جولی بیشاپ، هلموت دانتینه و جین لاکهارت؛ داستان یکی از اعضای پلیس سلطنتی کانادا، به نام استیو است که در تعقیب و گریز برای دستگیری یک جاسوس آلمانی، اتفاقات عجیبی برایش رخ می‌دهد ...

فیلم سینمایی «دنیا کوچک است» به کارگردانی رژیس موسه، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جین لاک ریچ من، جولی دبازاک و لیان گریماد خواهیم دید: «اودری زنی است که مدیریت یک مهدکودک را به عهده دارد. قانون این مهدکودک این است که هر روز در هفته یکی از والدین به صورت رایگان در آنجا کار کنند. مردی به نام ریچارد که مدیر یک شرکت ساختمانی است، به دلیل این که همسرش برای مدتی او را ترک کرده به دنبال مهدکودکی می‌گردد که فرزندش را به آنجا بسپارد. وی با مهدکودکی که اودری مدیر آن است آشنا می‌شود و از آنها می‌خواهد فرزندش را نگهداری کنند. این در حالی است که اودری در شرکتی که ریچارد مدیر آن بوده کار می‌کرده و توسط خود ریچارد اخراج شده است. مواجهه این دو نفر با یکدیگر در مهدکودک، حوادث و اتفاقات طنزآمیزی را رقم می‌زند، که...»

فیلم سینمایی «ارثیه» به کارگردانی کاظم بلوچی، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «مرد متمکنی، که از خصایل و رفتار دو فرزندش گلایه دارد، قبل از مرگ به آن‌ها می‌گوید که ثروتش را با گلدان عتیقه‌ای تعویض و در جایی پنهان کرده است و در صورتی که رفتار هر یک از فرزندان نیکوتر باشد از طریق آدم‌هایی که وکیل او هستند به وی تعلق می‌گیرد. پس از مرگ پدر دو برادر به جای عمل کردن به وصیت پدر می‌کوشند تا ...»

مصطفی طاری، رضا بابک، زنده یاد مرتضی احمدی، زنده یاد رقیه چهره‌آزاد و علی‌اصغر گرمسیری در فیلم سینمایی «ارثیه» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «متولد ماه می» به کارگردانی آرون کاتز، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لولا کرکی و زویی کراوتیز جان چو آمده است: «جیل دستیار بازیگر مشهوری به نام هتر است. هتر به تازگی از نامزدش دوین جدا شده است ولی هنوز در خانه ای که گرفته بود زندگی می کند. هتر به کارگردانی به نام گرگ که مدتی است با او کار می کند جواب منفی می دهد و این در حالی است که فیلمش نیمه کاره مانده است و این گرگ را خیلی عصبانی می کند. هتر به خانه جیل می رود و اسلحه او را قرض می گیرد تا احساس امنیت بیشتری کند. فردا صبح جیل که از خانه بیرون رفته بود موقع برگشت می بیند که هتر کشته شده است و به پلیس خبر می دهد و همه شواهد بر علیه جیل است. جیل به دنبال قاتل می‌رود و ...»

فیلم سینمایی «هشدار» به کارگردانی ونو، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ماموتی، آپارنا گوپینات و سای جو کوروپ آمده است: «آنجلی خبرنگار و نویسنده شناخته شده‌ای است که انتخاب می‌شود برای اینکه نویسنده کتاب رئیس زندان هند شود. در این میان او با زندانی به نام راگوان آشنا می شود. راگوان که محکوم به قتل دو زن شده است، بیست سال است در زندان زندگی می کند. راگوان باور دارد که مجرم نیست. راگوان در اوقات تنهایی خود مطالبی می نویسد. آنجلی به مطالب راگوان علاقه مند می شود. او از دست نوشته های راگوان مقاله ای به چاپ می رساند که مورد استقبال همگان قرار می‌گیرد و ....»

فیلم سینمایی «خشم اژدها» به کارگردانی وای لو، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی بروس لی، جیمز تین، ماریا ایی و نارو میائو خواهیم دید: «شانگهای در اشغال ژاپنی هاست و کاراته کاران ژاپنی قصد شکست و تحقیر کونگ فوکاران چینی را دارند. با کشته شدن استاد بزرگ کونگ فو کاران که راز ضربه نهایی را می دانست، بهترین شاگردش چن پس از بازگشت قصد انتقام از عاملان قتل استاد را دارد. از سوی دیگر وقتی ژاپنی ها پی می برند که چن نیز از راز ضربه نهایی آگاه است قصد جانش را می‌کنند و ...»

فیلم سینمایی «بازی بزرگان» به کارگردانی استنلی کریمر، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کندیس برگن، ریچارد ویدمارک، جین هکمن و میکی رونی خواهیم دید: «روی تاکر که به خاطر قتل شوهر قبلی همسرش در زندان به سر می‌برد، توسط یکی از عوامل یک سازمان مخفی پیشنهادی دریافت می‌کند تا به ازای آزادی از زندان چند هفته‌ای برای این سازمان کاری انجام دهد اما ...

فیلم سینمایی «آسمان بین ما» به کارگردانی پیتر چلسوم، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گری الدمن، ایسا باترفیلد، کارلا گوجینو و بریت رابرتسون خواهیم دید: «گروهی از فضا نوردان که یکی از آنها زن جوانی به نام سارا است برای سفر به مریخ داوطلب شده‌اند و قرار است آنها اولین شهروندان مریخ باشند. پس از مدتی از آغاز سفر، مشخص می‌شود سارا باردار است اما برای جلوگیری از بین رفتن اعتبار شرکت، آنها به سفر ادامه داده و کودک در مریخ متولد شده و سارا از دنیا می‌رود. ۱۴ سال بعد، آن نوزاد به پسری نوجوان به نام گاردنر تبدیل شده و می‌خواهد به زمین بیاید تا پدرش را پیدا کند. گاردنر با تلاش بسیار مسئولان را راضی می‌کند که به زمین بیاید و به محض رسیدن به زمین از مرکز فضایی فرار کرده و به دیدن تاسلا، دختر جوانی که گاردنر با شکستن رمز رایانه‌اش با او آشنا شده می‌رود و از او برای پیدا کردم پدرش کمک می‌خواهد. تاسلا با اطلاعات روی حلقه مادر گاردنر عاقد را پیدا کرده و با کمک عاقد، آدرس خانه مادر را پیدا می‌کنند. تاسلا با سختی گاردنر را که حالش هر لحظه رو به وخامت می‌گذارد و ...

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «عملیات آجیلی» به کارگردانی کال برانکر، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «سارلی سنجاب شیطونی است که از پارک محل زندگی خود رانده شده و حالا مجبور است در میان شلوغی‌های شهر زنده بماند. دست بر قضا او غنیمتی گران‌بها می‌یابد و...»

فیلم سینمایی «راز نیم» به کارگردانی دان بلاث، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «خانوادۀ جاناتان فریزبی قهرمان موش‌ها درگیر مشکلاتی هستند. خانۀ آنها در معرض خرابی است زیرا تراکتورها برای شخم‌زدن زمین می‌آیند و آنها نمی‌توانند تیموتی را که بسیار مریض است جابه‌جا کنند. خانم فریزبی تلاش بسیاری برای نجات خانواده‌اش می‌کند، تا این که روزی تصمیم می‌گیرد برای گرفتن راهنمایی نزد جغد برود و ...»

شبکه امید

فیلم سینمایی «اسلاگترا» به کارگردانی مایکل داودینگ و آسا فیپکه، چهارشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «یک نوجوان به کمک دوستان جنگجوی خود وارد سرزمین حلزون ها می شوند. در این سرزمین با نیروهای اهریمنی روبرو می‌شوند و به مبارزه با آنها می‌پردازند. در میانه راه نوجوانی به نام تد به کمک جنجگویان سرزمین حلزون ها می‌آید و با به دست گرفتن کنترل حلزون‌ها لشگری از آنها را مجهز کرده و ...»

فیلم سینمایی «حس خوب زندگی» به کارگردانی فرناز امینی، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم که ترکیبی از سینما و فوتبال را به تصویر کشیده است، اشاره به نیاز حیاتی وجود پدر و مادر در کنار هم و در خانواده دارد.

 علی انصاریان، حدیث فولادوند، نیما شاهرخ‌شاهی، فریبا نادری و علی پروین بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «سه احمق» به کارگردانی راج کومار هیرانی، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی امیر خان، مد هاوان و مونا سینق؛ از این قرار است که: دو دوست در جست و جوی رفیق دوران دانشگاه شان رانچو هستند. طی این مدت آن ها خاطرات تلخ و شیرینی که با رانچو داشته اند را به یاد می آورند، کسی که باعث شد آن ها در مورد همه چیز متفاوت فکر کنند، و به همین دلیل تمام اطرافیان شان آن ها را احمق خطاب می کردند اما ...

شبکه افق

فیلم سینمایی «توطئه ۲» به کارگردانی دان کلارک، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی گرگ بریک، کاترینا مورینو و استفان دارف خواهیم دید: «رئیس جمهور دموکرات جدید امریکا که با سیاست های جنگ طلبانه بوش مخالف است، در یک عملیات تروریستی ترور می شود. استیو که سابقا در عراق خدمت می کرده و به دلیل کشتار بی رحمانه حدیثه دچار جنون و تا حدی فراموشی شده است، از سوی مقامات کاخ سفید به عنوان قاتل رئیس جمهور معرفی می شود و تحت تعقیب قرار می گیرد. هر چند رسانه ها تروریست های مسلمان و گروه های خارجی را به دست داشتن در این عملیات پیچیده متهم می کنند ولی مخاطب به تدیج در می یابد که همه چیز از درون امریکا و افرادی در کاخ سفید، شورای امنیت ملی NSA و سیا طراحی و کنترل می شود. در نهایت استیو درمی یابد که هویت واقعی وی به وسیله شگردهای نظامی شستشوی مغزی و کنترل روانی ارتش آمریکا از ذهن او پاک شده است و ...»

فیلم سینمایی «شیر سنگی» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «جسد یک انگلیسی که با داس کشته شده، در منطقة‌ بختیاری، روی لوله‌های نفت پیدا می‌شود. کوهیار، پسر رییس طایفة علی یار و خدامراد، که مجسمه شیر سنگی می سازد، جسد را می‌بینند و دفن می‌کنند. مأموری به نام عامری برای پیگیری قتل و دستگیری قاتل به منطقه اعزام می شود. یک دیپلمات انگلیسی نیز او را راهنمایی می کند. عامری، ‌کوهیار را قاتل می‌داند. بین او و نامدار خان که همخون علی‌یار و رییس طایفه‌ای دیگر است نزاع در می‌گیرد. بگو مگوهای آن‌ها، همان گونه که دیپلمات می‌خواهد، جنگی ناخواسته را موجب می‌شود ...»

علی نصیریان، زنده یاد عزت الله انتظامی، علیرضا شجاع نوری، حمید جبلی و آزیتا لاچینی در فیلم سینمایی «شیر سنگی» بازی کرده‌اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «پیامک‌های آرزو» به کارگردانی ناصر روئین تن، پنج‌شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم زندگی یک دوره گرد به نام بزرگ را به نمایش می کشد که انسان بلند پرواز و خیال بافی است. پیدا شدن گوشی قدیمی در وسایلی که برای کارش جمع آوری کرده او را به خیالاتی می‌برد. این خیالات در رسیدن پیامکی به این گوشی نمایان می شود که هر آرزویی که او بخواهد به این گوشی پیامک می دهد و برایش اتفاق میفتد و زدن دکمه حذف به سر جای قبلی خود برمی گردد. ۳ بار این فرصت را برای حذف اتفاقات دارد. او در ۳ مرحله طلب پول، خانه، رییس صنف ضایعاتی، درخواست گنج قارون و ... را دارد و به همه آنها دست می یابد اما هر بار به دلایل مختلف مانند از هم پاشیده شدن زندگی اش، سرطان همسرش و ... دکمه حذف را می زند و ...

میرطاهر مظلومی، نفیسه روشن، افشین سنگ چاپ، کیوان صباغ و شهرام صالحی در فیلم تلویزیونی «پیامک های آرزو» هنرنمایی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «سفر صفرعلی» به کارگردانی سیدحمیدرضا رفائی، جمعه ۳ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مدائن الزمان زنجانی در پنهان روی پروژه مهمی کار می کند، تا بتواند ماشین زمان را بسازد، و به آینده برود، او برای این سفر، صفر علی را انتخاب کرده است که از کودکی شاگرد خودش بوده و فرد با استعدادی است، سفر علی عاشق دختری است به نام ماه منیر که دختر دودی الدوله است، درست در شب خواستگاری دشمن صفرعلی زنی را همراه دو بچه کوچک به خانه پدر ماه منیر می فرستد تا با ادعای همسری صفر علی این وصلت را به هم بریزد، صفر علی که پا به فرار گذاشته و از دست نظمیه چی ها فراری است با ماشین زمان به آینده می رود و با افرادی روبه رو می شود که از لحاظ ظاهری شبیه افراد در گذشته اند و موجب موقعیت های طنزی بین صفرعلی  و آنها می شود، در ادامه ماه منیر نیز به آینده می آید و ماجراهایی بین ایشان و نوادگانشان رخ می دهد، که باعث روشنفکر شدن آنها می شود، و وقتی که دوباره با ماشین زمان به گذشته بر می گردند سعی می کنند با ...»

سجاد دیرمینا، فرهاد تاوتلی، آیسان والی، مشهود ابراهیم خانی، صفر علی کریمی، آتش تقی پور و محمد فیلی در فیلم تلویزیونی «سفر صفرعلی» بازی کرده‌اند.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1478393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =