جوانی که با به آتش کشیدن خانه، مادرش را کشته بود، توسط پلیس "فارسان" دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان "فارسان" گفت: جوان ۱۷ ساله ای که با به آتش کشیدن خانه، موجب مرگ مادرش شده بود، در "ده چشمه" دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "غلامعلی شکری"  اظهار داشت: در پی وقوع آتش سوزی در یک مدرسه در "دِه چشمه"، واحد گشت کلانتری۱۱ فارسان به همراه تیمی از نیروهای آتش نشانی و امدادی به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان "فارسان" افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد که در اثر آتش سوزی اطاق سرایداری مدرسه، ۵ نفر از اعضای یک خانواده شامل پدر ۵۰ ساله، مادر ۵۰ ساله و ۳ فرزند پسر ۱۷ ، ۱۶ و ۱۰ ساله دچار سوختگی شده اند.
وی بیان داشت: آتش سوزی با تلاش عوامل آتش نشانی و امدادی مهار و مصدومین بلافاصله به بیمارستان اعزام شدند ولی متاسفانه مادر خانواده در اثر شدت سوختگی در بیمارستان فوت کرد.
سرهنگ "شکری" ادامه داد: با توجه به فوت احدی از حادثه دیدگان، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات گسترده ای را در این خصوص آغاز کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت: با بررسی شواهد و مدارک موجود و انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس ماموران، نهایتاً مشخص شد که فرزند ۱۷ ساله خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی، به عمد منزل را به آتش کشیده است.
فرمانده انتظامی شهرستان "فارسان" خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران این متهم دستگیر و در بازجوئی انجام شده به بزه انتسابی معترف و پس از تکمیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

46

کد خبر 1478412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =