۰ نفر
۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
پنج سریال تازه از رادیو پخش خواهد شد

پنج سریال جدید رادیویی، طی روزهای آینده در شبکه رادیویی نمایش، پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پخش سریال‌های «در آغوش زندگی»، «خط شکن»، «خاطره تلخ» و «مرز پرگهر»، از شنبه چهارم بهمن از رادیو نمایش آغاز خواهد شد و سریال رادیویی «ساختمان شهروند» نیز از روز یکشنبه پنجم بهمن روی آنتن شبکه رادیو نمایش خواهد رفت.

«در آغوش زندگی» سریالی اجتماعی با محوریت سلامت است که از روز شنبه چهارم بهمن، ساعت ۶:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه نیز روی آنتن رادیو سلامت نیز می‌رود.

داستان این سریال درباره فردی است که به دلیل خیانت در امانت و تصادف با ماشین مشتری تعمیرگاهی که در آن کار می‌کند، راهی زندان می‌شود و همسرش تلاش دارد تا او را آزاد کند.

مهرداد مهماندوست، کارگردان، مرضیه بامیری، نویسنده، مهدی نمینی‌مقدم تهیه‌کننده، علی حاجی‌نوروزی صدابردار، نرگس موسی‌پور افکتور و فریبا طاهری، مینو جبارزاده، بهناز بستان‌دوست، رضا عمرانی، بهادر ابراهیمی و احمد لشینی، بازیگران این سریال رادیویی هستند.

سریال رادیویی «خط شکن» نیز از روز شنبه ساعت ۸:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود که به زندگی شهید مهدی زین‌الدین می‌پردازد.

این سریال رادیویی به تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا، کارگردانی ایوب آقاخانی، نویسندگی عباس اقسامی، افکتوری نازنین حسن‌پور، صدابرداری جعفر جودتی  و با هنرمندی احمد هاشمی، محمدرضا قلمبر، سیما خوش‌چشم، علی میلانی، مهدی نمینی‌مقدم، احمد گنجی، امین بختیاری، محمد شریفی‌مقدم، شهریار حمزیان و شمسی صادقی به‌تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

سریال رادیویی «خاطره تلخ» نیز از چهارم بهمن، از رادیو نمایش پخش می‌شود. این مجموعه رادیویی را مجید حیدری نوشته است که به مشکلات فضای مجازی می‌پردازد.

داستان این سریال رادیویی درباره خانواده‌ای است که عکس‌های خصوصی‌شان در فضای مجازی مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد و در تلاشند تا با کمک نیروی انتظامی این مشکل را حل کنند.

«خاطره تلخ» به نویسندگی مجید حیدری، تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، کارگردانی مهرداد عشقیان، صدابرداری علی حاجی‌نوروزی، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر و با هنرمندی مینوجبارزاده، ماندانا محسنی، ماندانا اصلانی، احمد لشینی، محمدآقا محمدی، حمید هدایتی، بهرام سروری‌نژاد، محمد رضاعلی و امیر زنده‌دلان از روز شنبه چهارم بهمن، ساعت ۱۰ صبح روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

«مرزپرگهر» عنوان سریال دیگری است که روز شنبه ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و موضوعی تاریخی دارد. این سریال علاوه بر رادیو نمایش، ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران نیز پخش می‌شود.

نوژن بالکانی نویسنده این سریال رادیویی است و نورالدین جوادیان کارگردانی آن را بر عهده دارد.

داستان سریال «مرز پرگهر» از زمانی آغاز می‌شود که ایران قدیم آشفته در میان فقر، قحطی و میزبان ناخواسته نیروهای متفقین است و گل گلاب با دیدن تحقیر یک ایرانی توسط سرباز اجنبی، سرود «ای ایران» را می‌سراید و با همکاری دوست و همکار دیرینه‌اش روح الله خالقی که آهنگساز معروف ایرانی است، به ساخت این ترانه می‌پردازد و در پی آن اتفاقاتی می‌افتد که خواهید شنید.

این سریال رادیویی با هنرمندی احمدگنجی، حمید یزدانی، شمسی صادقی، ماندانا محسنی، ناهید مسلمی، شیرین سپه‌راد، مهرداد عشقیان، محمدآقا محمدی، کامیار محبی، عباس توفیقی، کرامت رودساز، محمدرضا علی، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر و صدابرداری حیدر صفدری به‌تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

و سریال رادیویی «ساختمان شهروند» نیز از روز یک‌شنبه روی آنتن رادیو نمایش و رادیو تهران می‌رود.

نمایش رادیویی «ساختمان شهروند» که روح‌الله نوری نویسنده آن است در شش قسمت اپیزودی است که موضوع آن قانون‌گرایی و انضباط اجتماعی است.

این سریال رادیویی به کارگردانی رضا عمرانی، تهیه کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، افکتوری نرگس موسی‌پور، صدابرداری حیدر صفدری و با هنرمندی بهناز بستان‌دوست، محمد رضا علی، شمسی صادقی، بهادر ابراهیمی، معصومه عزیزمحمدی، مهرداد مهماندوست، محمدآقا محمدی، سعید سلطانی، احمد لشینی از روز یک شنبه پنجم بهمن، ساعت ۱۱ بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

۵۷۵۷

کد خبر 1478520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =