۱ نفر
۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
شرط سالار عقیلی برای بازیگر شدن

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شب گذشته، سالار عقیلی، خواننده مهمان مهران مدیری در برنامه «دورهمی» بود.

در بخش ابتدایی برنامه، مدیری درگذشت پدر این خواننده را تسلیت گفت و عقیلی درباره سختی آن روزها گفت: «پدرم سکته قلبی کردند و دو ماه در کما بودند و متاسفانه از میان ما رفتند، روزهای سختی را سپری کردم. پدر و مادرها المثنی ندارند و هیچ‌گاه جایگزینی نمی‌توانیم برای آن‌ها داشته باشیم.»

عقیلی درباره همخوانی با جوانان در محله تجریش توضیح داد: «تولد یکی از دوستانم می‌رفتم، خیلی هم دیر شده بود؛ جوانانی رادیدم که ساز می‌زدند، شیشه ماشین را پایین آوردم و از آن‌ها تشکر کردم. آن‌ها از من خواستند که عکس یادگاری بگیریم و بعد آهنگ ایران را زدند و خودم هم با آن‌ها خواندم. فضای دوستانه‌ای بود و به خاطره جالبی برای خودم و مردم تبدیل شد.»

این خواننده درباره شروع فعالیتش گفت: «برادرم ساز می‌زد و پیانیست بود. زمانی که من چشم باز کردم انواع سازها در منزل ما بود. از برادرم یاد گرفتم و به مرور پدر و مادرم که این عشق و علاقه را در من دیدند، در هنرستان موسیقی این کار را ادامه دادم.»

عقیلی درخصوص بازیگری توضیح داد: «من از دوران دبستان تئاتر کارمی کردم، البته موسیقی هم همزمان کار می‌کردم.»

مدیری درباره حضور عقیلی در دنیای بازیگری پرسید که او گفت: «بستگی به فیلمنامه و بازیگران مقابل دارد، چندباری به من پیشنهاد بازیگری شده است. اما خیلی با خودم کلنجار رفتم و در آخر بازی نکردم، چراکه به موسیقی و کارم صدمه می زد. شاید جزو هنرمندانی بودم که یک شاخه را پیش گرفتم و دوست نداشتم به این شاخه وآن شاخه بروم. اگر یک روزی کارگردانی پیدا شود زندگی واقعی و شخصی سالار عقیلی را به تصویر بکشد آن روز بازی خواهم کرد.»

عقیلی در پاسخ به سوال مدیری درباره این‌که زندگی سختی داشته است یا نه، گفت: «زندگی سختی نداشتم، اما پستی و بلندی‌های بسیاری را تجربه کردم. بستگی دارد، شما سختی را از چه منظری نگاه کنید.»

در بخش دیگری مدیری از عقیلی سوال کرد از روی اجبار همسرتان، ایشان همیشه به عنوان پیانیست در کارها حضور دارند؟ که عقیلی در پاسخ گفت: «وجودشان برای ما باعث افتخار است، همیشه در کنسرت‌ها کنار من هستند. ممکن است اگر با فرد دیگری کار کنم ناراحت شوند، شاید هم عنوان نکنند.»

وی درباره پسرش گفت: «ماهور پسرم  ویولن تمرین می‌کند و دوست دارد دندانپزشک شود.»

مدیری درخصوص پارتی داشتن در کارها سوال کرد و عقیلی توضیح داد: «امروز متاسفانه در کشور ما این اتفاق می‌افتد که باید پارتی داشته باشی، اما هنر تا لب صحنه پارتی می‌پذیرد و بعد از آن کسی نمی‌تواند شما را کمک کند و آن‌جا خودت هستی!»

وی افزود: «فضاها تغییر کرده است، من از سال۷۲ به صورت جدی کار را شروع کردم. در گذشته مافیایی وجود نداشت و پارتی بازی نبود. اگرفردی هنری داشت می‌آمد و ارائه می‌کرد و مردم هم استقبال می‌کردند. اما امروز کار کردن سخت شده است و یک‌سری دست‌هایی هست که نمی‌گذارند پیشرفت کنی. امروز می‌گویند می‌خواهیم خواننده شویم چقدر باید پول بدهیم. برای ما این سوال خنده دار است. حتی من شنیدم پول می‌گیرند و خواننده تحویل جامعه می‌دهند.»

مدیری گفت: «در حرفه ما همین است، حتی می‌گویند که یک آپارتمان می‌دهیم در این سریال نقش اصلی بازی کنیم.»

در بخش دیگری عقیلی درباره بیمه کردن حنجره‌اش گفت: «خودم این کار را نکردم و حدود ۴ سال پیش به صورت رایگان آمدند و بیمه کردند.»

عقیلی درباره اینکه حاضر است در ازای چه چیزی صدایش را بدهد؟ گفت: «در ازای اینکه پدرم مجدد زنده شود و به دنیا باز گردد.»

۵۸۵۸

کد خبر 1478674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۳
    1 0
    برای شب های برره خوبه بامشاد با اون صداش