«ترامپ» قرار بود به جشنواره فجر بیاید؟!

ایسنا نوشت: در حالیکه پیش از این هیچ خبری درباره حضور فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم» در جشنواره تئاتر فجر منتشر نشده، از سوی گروه اجرایی این نمایش اعلام شده که این فیلم تئاتر در جشنواره پخش نخواهد شد.

فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم» به تهیه کنندگی و کارگردانی  رضا خرم چندی پیش بر سایت آمازون قرار گرفته است. این فیلم تئاتر به زبان انگلیسی ضبط شده و تا به حال هیچ خبری رسمی درباره پخش آن در ایران و همینطور جشنواره تئاتر فجر منتشر نشده است اما ناگهان روابط عمومی این پروژه در خبری اعلام کرده که قرار نیست این اثر در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به نمایش دربیاید.

در پیگیری از گروه سازنده این پروژه مشخص شد تنها دلیل انتشار این خبر پرسش‌هایی بوده که از آنان درباره احتمال پخش این فیلم تئاتر در جشنواره می‌شده است و آنان نیز بهتر دیده‌اند که در خبری رسمی اعلام کنند، چنین قصدی ندارند.

در خبری که از سوی روابط عمومی این فیلم تئاتر در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، آمده است: «فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم» در سی‌ونهمین دوره‌ی جشنواره تئاتر فجر شرکت نمی‌کند.

با تصمیم تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم»، این اثر به بخش مسابقه‌ی تله‌تئاتر سی‌ونهمین جشنواره‌ی تئاتر فجر ارائه نخواهد شد.

۵۸۵۸

کد خبر 1479433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =