بیشترین و کمترین سودها در بازار سرمایه نصیب چه سهام‌هایی شد؟

تسنیم نوشت: امروز سهامداران شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و قند نیشابور در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، نفت ایرانول و سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان در فرابورس بیشترین سود را کسب کرد.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۲ هزار و ۵۷۲۲ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۳۴ هزار و ۶۴۳ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۷ میلیارد و ۱۹۸ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۵ هزار و ۶۳۶ میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۷۰۵ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و قند نیشابور بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های شکر شاهرود، موتورسازان تراکتورسازی ایران و سرمایه‌گذاری بهمن بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳ میلیارد و ۴۲۱ میلیون ورقه به‌ارزش ۷ هزار و ۹۷۷ میلیارد تومان در ۷۶۸ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۴۹ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۲۹۷ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، نفت ایرانول و سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنعتی مینو، آ. س.پ و سرمایه‌گذاری آوا نوین بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1479440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =