سه تصادف در یک روز/گازگرفتگی ۹ نفر در اصفهان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع سه حادثه از واژگونی تانکر حاوی بنزین تا تصادفات جاده ای دراصفهان خبر داد.

منصور شیشه فروش در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به حادثه واژگونی تانکر حاوی بنزین در اتوبان آزادگان اظهار داشت: تیم های امدادی و آتش نشانی در راستای کنترل ایمنی و پیشگیری از حریق در محل اعزام شده است.

وی افزود: با ایجاد مسیر جایگزین و کنترل ترافیک توسط پلیس، شرکت فراروده های نفتی به جمع آوری بنزین رها شده مشغول است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به حادثه دیگری در محور نائین اردکان هم اشاره ای کرد و گفت: حادثه حریق اتوبوس مسافربری در محور نائین-اردکان به وقوع پیوست. این اتوبوس متعلق به شرکت مسافربری ترابر بیتا (تعاونی شماره ۱۵ کرمان) با تعداد ۱۸ نفر مسافر از  کرمان به مقصد تهران در حال حرکت بودکه خوشبختانه خسارات جانی در بر نداشت و مسافران با اتوبوس جایگزین منتقل شده اند.

وی به حادثه دیگری در اصفهان اشاره کرد و گفت: بامداد امروز، حادثه برخورد سه سواری، کامیونت و اتوبوس با دو مجروح همراه شد که بیمارستان منتقل شدند و  اتوبوس متعلق به شرکت مسافربری میهن نور و به شماره(پلاک۹۴۱ع۲۹ایران۱۳) با تعداد ۱۴ نفر مسافر از مبدا اصفهان به مقصد تهران در حال حرکت بوده است.

مصدوم شدن ۹ نفر در اثر گازگرفتگی

شیشه فروش در ادامه به سه مورد حادثه گازگرفتگی اشاره داشت و افزود: طی سه مورد حادثه ناشی از استفاده غیرایمن از وسایل گازسوز و بخاری غیراستاندارد در روز گذشته ۹ نفر در مناطق ملک شهر، خانه اصفهان و فرایبورگ مصدوم و ۶ نفر از افراد مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. 

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۳ نفر در اثر استفاده از وسایل گرمایشی غیرایمن جان باخته اند. 

انتقال بیمار اورژانسی توسط بالگرد اورژانس

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طی هماهنگی اورژانس اصفهان با اورژانس استان لرستان، ظهر امروز بیمار اورژانسی که مردی ۶۵ ساله است از روستای حیران از توابع شهرستان فریدونشهر، توسط بالگرد اورژانس الیگودرز به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) این شهر منتقل شد. 

48

کد خبر 1479719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =