مری ترامپ: می‌خواهم نام خانوادگی‌ام را تغییر دهم

ایسنا نوشت:مری ترامپ برادرزاده ۵۵ ساله دونالد ترامپ می گوید حاضر به تغییر دادن نام خانوادگی خود است تا همه ارتباطاتش با عمویش را قطع کند و همزمان با بالا گرفتن شایعاتی در خصوص "لحظه شماری" ملانیا ترامپ برای طلاق گرفتن از این رئیس جمهور سابق، ادعا می‌کند که عموی او "صمیمیت یا عاطفه" را نمی‌فهمد.

به گزارش دیلی میل، مری ترامپ که روانشناس است فاش کرد که چطور او مساله تغییر دادن نام خانوادگی خود را به منظور قطع تمامی ارتباطات با عمویش بعد از آنکه او در دوران ریاست جمهوری خود آسیبی "غیرقابل محاسبه" به آمریکا وارد کرد، در نظر دارد.

برادرزاده دونالد ترامپ که یک کتاب خاطرات پرانتقاد را درباره عمویش نوشته و او را "خطرناکترین مرد جهان" خوانده می‌گوید نگران دلالتهای ضمنی منفی است که نامش در آینده ممکن است موجب شود.

او همچنین به صحبت درباره روابطش با ملانیا ترامپ، همسر ۵۰ ساله رئیس جمهور سابق آمریکا پرداخته و ادعا کرد احساس می‌کند بانوی اول سابق آمریکا خواستار طلاق باشد چرا که دونالد "عاطفه یا صمیمیت" را نمی‌فهمد.

او در مصاحبه‌ای به ساندی تلگراف گفت: دونالد آسیبی به این کشور وارد کرد که غیر قابل محاسبه است. ما تنها منتظریم تا بفهمیم چقدر از این آسیب غیرقابل ترمیم است.

شایعات درباره نارضایتی ملانیا از ازدواجش بعد از آن بالا گرفتند که او به هنگام ورود به فلوریدا بعد از ترک کاخ سفید از توقف و عکس گرفتن با عکاسان منتظر خودداری کرد.

ملانیا با صورتی سرد در حالی از آنها دور شد که شوهرش در فرودگاه پالم بیچ برای عکس گرفتن توقف کرد.

فیلم این اتفاق در شبکه‌های اجتماعی پخش شد و برخی کاربران گمانه زنی کردند که ملانیا زمان زیادی با طلاق گرفتن فاصله ندارد.

در حالی که مری ترامپ این ادعاها را رد کرد، به شفافیت درباره ازدواج آنها پرداخته و گفت که عموی او قادر به برقراری یک رابطه سالم نیست. او ادعا کرد: من باور ندارم که او عاطفه یا صمیمیت را درک کند.

طبق گزارش میل آن ساندی،استفانی وولف، یک دستیار سابق در ماه نوامبر ادعا کرد که خانواده ترامپ اتاق خوابهای جدا در کاخ سفید و "یک ازدواج معامله‌ای" داشته‌اند.

مری ترامپ در مصاحبه‌اش از استخدام ۲۴ ساعته محافظان امنیتی به سبب نگرانی از امنیتش صحبت کرد اما گفت تنها تبعاتی که با آن روبرو شده نیش و کنایه‌های خانواده بوده که وفاداری‌اش را زیر سوال بردند.

مری ترامپ همچنین چند روز پیش نیز برای عمویش دونالد آینده‌ای "شوم" همچنان که او در تلاش برای "تعییر دادن روایت" پیرامون میراثش در ضمن مواجهه با از دست دادن اهمیت و تهدیدات حقوقی است، پیش بینی کرد.

او به سی ان ان گفت که آخرین روز ریاست جمهوری دونالد ترامپ "احتمالا بدترین روز زندگی او" بوده است.

311311

کد خبر 1479801

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =