کتابچه معرفی هنرمندان حوزه صنایع دستی منطقه آزاد اروند منتشر می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از تهیه و انتشار کتابچه معرفی هنرمندان حوزه صنایع دستی، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از اروند، قدرت اله طمیمیان ضمن اعلام این خبر افزود: صنایع دستی علاوه بر اینکه بستری برای معرفی بهتر فرهنگ و هنر هر منطقه ای ایجاد می کند، نقش بسیار مهم و اثر گذاری در توسعه اقتصادی خواهند داشت.

طمیمیان تصریح کرد: در همین راستا این معاونت در نظر دارد به منظور بازاریابی و حمایت از صنایع دستی در منطقه آزاد اروند، اقدام به تهیه و انتشار کتابچه معرفی هنرمندان و صنعتگران شاغل در حوزه صنایع دستی منطقه به همراه آثار ارزشمندشان نماید.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از کلیه هنرمندان که تمایل به ثبت مشخصات و درج تصویر آثاراشان در این کتابچه را دارند، دعوت کرد جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و دریافت فرم ثبت اطلاعات تا تاریخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۹با دفتر مدیریت گردشگری،صنایع دستی و میراث فرهنگی این سازمان به شماره تماس ۵۳۵۳۵۱۸۲ آقای شمس، تماس حاصل نمایند.

ضمنا هنرمندانی که قبلا اطلاعات مورد نیاز را ارسال نموده اند نیازی به ارسال مجدد آن ندارند و فقط در صورت تغییر اطلاعات ارائه شده قبلی می بایست آن را بروز رسانی نمایند.

46

کد خبر 1479897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =