واکنش کاپیتان پرسپولیس به جنجال پایان بازی برابر آلومینیوم

ورزش سه نوشت: امید عالیشاه بعد از دیدار برابر آلومینیوم و شکست این تیم مقابل آلومینیوم اراک با یکی از افراد حاضر در استادیوم به مشاجره لفظی پرداخت که اکنون به توضیح آن می‌پردازد.

پرسپولیس اولین شکست فصل خود را در لیگ بیستم برابر آلومینیوم اراک متحمل شد. یحیی گل محمدی که امیدوار بود تیمش بعد از برتری هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان بعد از چهار تساوی پیاپی، در مسیر موفقیت گام بردارد، نتوانست مقابل آلومینیوم نتیجه مطلوبی کسب کند و در نهایت با شکست در اراک کار را خاتمه داد.

در پایان این بازی اما اتفاقی عجیب رقم خورد و امید عالیشاه با یکی از افراد حاضر در استادیوم درگیری لفظی سختی داشت که اگر میانجی‎‌گری افراد حاضر در صحنه نبود اتفاق تلخی را می‌شد پیش بینی کرد.

عالیشاه درباره این اتفاق و درگیری لفظی رقم خورده اینطور توضیح می‌دهد: ابتدا باید از تمامی هواداران بابت این مهمان نوازی تشکر کنم. مسلما این میهمان نوازی همیشه در یاد من و همبازیانم باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: بعد از بازی امروز شخصی معلوم الحال با ادبیاتی بسیار بی ادبانه که قابل ذکر نیست به من و تیم محبوب پرسپولیس هتاکی نموده و با فحاشی هر آنچه از انسان بعید است به زبان آورد.اگر چه در طول سالیان دراز فوتبالم با این مدل افراد هم آشنا هستم و همواره سعی در پرهیز از دامن زدن به اینگونه حواشی داشته ام اما از آنجا که احساس کردم تیم بزرگ پرسپولیس هدف این حمله بی ادبانه است نتوانستم ساکت بمانم و جوابش را دادم.

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به حواشی شکل گرفته بعد از این اتفاق گفت: الان صفحاتی مجازی که کاملا خط و ربطشان معلوم است ‌و همیشه سعی در تضعیف این تیم بزرگ داشته اند به اینجانب و تیم محبوبم حمله کرده و صفت خویش را آشکار کرده اند.ضمن عذر خواهی از همه هواداران واقعی تیم بزرگ پرسپولیس و آلومینیوم اراک بابت تمام حمایت‌های شما در این سال‌ها تشکر مینمایم.

258 251

کد خبر 1479910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =