دلیل غیبت سمیعی در دو دیدار اخیر پرسپولیس مشخص شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در دو بازی اخیر این تیم غیبت داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سرخپوشان پایتخت در دو بازی گذشته، دو نتیجه متفاوت کسب کردند. آنها در تهران موفق شدند فولاد خوزستان را در چارچوب هفته یازدهم از پیش‌رو بردارند و سپس در هفته دوازدهم، مقابل آلومینیوم اراک شکست را پذیرفتند. 
دراین دو بازی، یک غایب سرشناس همراه پرسپولیسی‌ها وجود داشت. جعفر سمیعی مدیرعامل سرخپوشان که در دیدارهای قبلی، همراه تیم بوده، در دو بازی گذشته نتوانست پرسپولیس را همراهی کند. همین موضوع سبب شد برخی تصور کنند به علت مصاحبه‌های اخیر یحیی گل‌محمدی علیه هیئت مدیره، اختلافی بین کادرمدیریتی و کادرفنی به وجود آمده که مانع از حضور سمیعی در تیم شده است. 
عدم حضور سمیعی در کنار پرسپولیسی‌ها یک دلیل واضح داشت؛ او علیرغم اینکه علاقه داشت تیم تحت مدیریت خود را همراهی کند، نتوانست به خواسته‌اش برسد. در واقع دلیل غیبت سمیعی، جلسات پی‌درپی برای راضی کردن شرکت‌های دولتی، شبه‌دولتی و غیردولتی جهت افزایش توان مالی و درآمدزایی باشگاه بود. 
این روزها، سمیعی را کمتر در دفتر باشگاه پیدا می‌کنید. مدیرعامل جوان باشگاه پرسپولیس مدام در حال برگزاری جلسات با ارگان‌های مختلف است تا شاید بتواند با این اقدامات، پولی به باشگاه آورده و حساب پرسپولیس را پر کند. 
باشگاه پرسپولیس فقط تا روز شنبه فرصت دارد تا پرونده جنجالی ماریو بودیمیر را ببندد. در غیر اینصورت ممکن است پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان درست در آستانه جذب بازیکنان جدید، بسته شود. سمیعی تلاش می‌کند تا با لابی و مذاکرات گسترده، از این اتفاق جلوگیری کند. به همین علت حتی در زمان برگزاری دو بازی گذشته نیز، در جلسات حضور داشت!

251 251

کد خبر 1480166

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =