استاندار همدان بر تقویت ارتباط و تعامل مدیران با ائمه جمعه تاکید کرد

استاندار همدان با بیان اینکه ائمه جمعه نهایت همکاری را در جهت تقویت همدلی بین ارکان نظام در سطح استان دارند، تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی ارتباط و تعامل خود را با ائمه جمعه بیش از پیش تقویت کنند.‌

به گزارش خبرآنلاین استان همدان ؛ سید سعید شاهرخی در گردهمایی ائمه جمعه استان همدان، گفت: دغدغه‌های روحانیت و ائمه جمعه در راستای تقویت معیشت مردم قابل تحسین‌ است و ما نیز این مسائل را رصد کرده و در جهت رفع آن‌ها اقدام می‌کنیم.

وی از ائمه جمعه، هیات‌های مذهبی و جامعه روحانیت استان همدان به ‌خاطر تعامل و همکاری که با مسوولان دارند قدردانی کرد و افزود: با همکاری و همراهی یکدیگر برای حل مشکلات مردم و پاسخگویی به مطالبات آنها تلاش می‌کنیم.

شاهرخی به برخی انتظارات و درخواست‌های ائمه پاسخ داد و گفت: دولت تدبیر و امید مبنا را بر اعتدال قرار داده و از افراط و تفریط دوری می‌کند. 

استاندار همدان با بیان اینکه در دوران خدمتم در استان همدان در راستای وحدت و تقویت همدلی و وفاق گام برداشتم، خاطرنشان کرد: رمز موفقیت و پیشرفت استان در وحدت و انسجام بین مسئولان است.

وی مشارکت روحانیون در برنامه های مقابله و پیشگیری با کرونا را نمونه بارز این هم افزایی دانست و گفت: در سایه این تعامل روند شیوع کرونا نزولی شده و به سمت شرایط پایدار این بیماری پیش می رویم. 

استاندار همدان از ائمه جمعه استان خواست که تذکرات و هشدارهای لازم در جهت رعایت پروتکل‌ها را همچنان به مردم ارائه کنند تا شرایط عادی انگاری نشود.

46

کد خبر 1480311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =