۰ نفر
۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
تداوم آلودگی هوای تهران

ایلنا نوشت: میانگین غلظت آلاینده‌های هوای تهران هم اکنون بر روی عدد ۱۳۶ قرار دارد و هوا برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم است.

 میانگین غلظت آلاینده‌های هوای تهران هم اکنون بر روی عدد ۱۳۶ قرار دارد و هوا برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم است. میانگین غلظت آلاینده‌ها در ۲۴ ساعت گذشته نیز بر روی عدد ۱۴۱ قرار داشت و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم بود. 

پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از از آن است که صبح روز چهارشنبه (۸ بهمن ۹۹) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از شرایط پایدار جو و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته است. در طول روزعدم وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده‌ها را محدود خواهد کرد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم پایداری و سکون جوی تا اواخر وقت چهارشنبه، پیش‌بینی می‌شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد. 

در صبح روز پنجشنبه (۹ بهمن ۹۹) استمرار وارونگی جوی و انباشت آلاینده‌ها سبب برقراری وضعیت ناسالم در بیشتر مناطق خواهد شد. در طول روز نیز برقراری جو آرام تجمع آلاینده‌ها را به‌دنبال خواهد داشت. شایان‌ذکر است با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی پنجشنبه همزمان با افزایش ترافیک، برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1480351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =