آمار جدید بیماران کرونایی در استان چهارمحال وبختیاری

طی ۲۴ ساعت گذشته تست ۲ مراجعه کننده بیمارستانی قطعی اعلام و خوشبختانه طی این مدت فوتی ناشی از کرونا در استان نداشته ایم.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت :  طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۲۸ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

دکتر مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

 به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد : هم اکنون ۷۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۳ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی افزود : ️خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید_۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان ۷۴۴ نفر می باشد.

گفتنی است ، هم اکنون ۱۲ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

46

کد خبر 1480500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =