کمیته های ۱۵ گانه برگزاری برنامه های دهه فجر در آبادان تشکیل شد

معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان از تشکیل کمیته های ۱۵ گانه ی برگزاری برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، محمد طاهری ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری آئین های ده فجر انقلاب اسلامی شهرستان آبادان که در محل تالار غدیر فرمانداری برگزار شد، این کمیته ها را شامل روابط عمومی ها (با محوریت روابط عمومی فرمانداری)، بانوان و خانواده (کمیسیون بانوان)، ایثار و شهادت (بنیاد شهید)، دانش آموزی و فرهنگیان (آموزش و پرورش)، کودک و نوجوان (کانون پرورش فکری)، قرآن و انجمن های مذهبی ( تبلیغات اسلامی)، مساجد(اوقاف)، ورزش و جوانان (اداره ورزش و جوانان)، روستایی و عشایری( جهاد کشاورزی)، کارگری و کارآفرینان( تعاون سازمان منطقه آزاد اروند)، اصناف و بازاریان(صمت)، حوزه و روحانیت (حوزه علمیه)، دانشگاهیان(دانشگاه آزاد اسلامی)، فرهنگی و هنری(ارشاد) و رسانه و فضای مجازی (با محوریت صدا و سیما) نام برد.

وی با بیان اینکه همه ساله در ایام بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه های خوب و با ارزشی از سوی همگان در شهرستان برگزار می شد، گفت: پارسال به سبب بروز کرونا برنامه های دهه فجر تحت شعاع قرار گرفت و برگزار نشد اما امسال با توجه به وجود کرونا، برنامه های مربوطه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی افزود: در شهرهای اروندنکنار و چوئبده و دو بخش روستایی آبادان بایستی جلسات مربوطه برگزار و نتایج حاصله و برنامه های قابل اجرای در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در مناطق مربوطه به فرمانداری اعلام شود.

معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان تصریح کرد: تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان می بایست تا یازدهم بهمن ماه جاری برنامه های خود را به صورت مکتوب به فرمانداری اعلام کنند.

طاهری با اشاره به اینکه برخی پروژه های عمرانی برای افتتاح در ایام دهه فجر مهیا شده اند، یادآور شد: چنانچه اداره ای برنامه ی افتتاح پروژه دارد هر چه سریعتر به فرمانداری اعلام کند تا پیگیری لازم برای اجرای آن انجام شود.

به گفته ی وی طبق هماهنگی با اداره آموزش و پرورش آبادان آئین به صدا در آمدن «زنگ انقلاب» در دبستان عاطفه واقع در فلکه فرزاد طاهری انجام می شود.

وی ضمن تاکید بر آذین بندی مناطق مختلف شهری و ادارات شهرستان، از رژه خودرویی و موتوری از محل فرودگاه آبادان به سمت گلزار شهدا در ساعت ورود حضرت امام به ایران، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا در ساعت ۱۰ صبح ۱۶ بهمن ماه و اجرای برخی برنامه های فرهنگی، هنری و پژوهشی و ورزشی به صورت مجازی به عنوان برخی دیگر از برنامه های قابل اجرا در دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان آبادان نام برد.

48 

کد خبر 1480513

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =