شکوری: نگران پرونده بودیمیر هستیم اما ناامید نیستیم

فارس نوشت؛ سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: هم‌گروه‌های مان را به چشم قهرمان می‌بینیم اما به عنوان نایب قهرمان آسیا به توانایی خودمان ایمان داریم.

ابراهیم شکوری درباره همگروه شدن تیم فوتبال پرسپولیس با الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار الوحده امارات و الزوراء عراق در فصل 2021 لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس ضمن احترام به تمام همگروهانش تنها روی توانایی خود حساب می‌کند. در قرعه‌کشی منتظر گروه سخت یا آسان نبودیم زیرا فقط روی کارمان خودمان تمرکز کرده و به کاردفنی و بازیکنان‌مان اعتماد داریم.

وی افزود: تیم ما کادرفنی خوب و بادانشی دارد. ضمن اینکه  همه بازیکنانش ستارگان فوتبال ایران هستند. فصل قبل تا فینال لیگ قهرمان رفتیم و امیدواریم موفقیت‌های سال 2020 را در سال 2021 هم تکرار کنیم. به نام، نشان و افتخارات حریفان هیچ کاری نداریم و با وجود اینکه به این تیم‌ها احترام می‌گذاریم اما تمام هوش و حواس‌مان به کار خود است زیرا به توانایی‌های پرسپولیس ایمان داریم. گوا و شارجه قهرمان هند و امارات هستند و به چشم یک تیم قهرمان به آنها نگاه می‌کنیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده ماریو بودیمیر توضیح داد: این بدهی از گذشته روی دست باشگاه باقی مانده درحالیکه باید قرارداد بودیمیر در زمان خودش پرداخت می‌شد تا اکنون پرسپولیس دچار مشکل نشود. البته تلاش داریم با تامین منابع مالی این بدهی را حل و فصل کنیم اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است. ناامید نیستیم زیرا مدیرعامل و مجموعه مدیریتی باشگاه در تلاش و رایزنی هستند تا این مشکل سریع‌تر برطرف شود.

شکوری افزود: با وجود تمام نامه‌نگاری هایی که با فیفا، AFC و وکیل بودیمیر داشته ایم تاکنون به نتیجه دلخواه نرسیده ایم اما همچنان دست از تلاش برنمی‌داریم. حتی با وکیل این بازیکن برای توافق مذاکره کردیم اما بدون هیچ دلیل و منطقی درخواست ما را نپذیرفته و فقط می‌گویند کل پول را می‌خواهند. حساب باشگاه واقعا خالی است و در شرایط فعلی پولی برای پرداخت این بدهی نداریم. خودمان هم به شدت نگران هستیم اما ناامیدی مان را از دست نداده‌ایم و همچنان تلاش‌ها ادامه دارد.

وی درباره پرداخت طلب اینیگو والنسیا تصریح کرد: برای پرداخت طلب این بازیکن حدود 20 روز زمان داشتیم اما طبق درخواست مدیرعامل باشگاه این پرونده بسته شد تا نگرانی هواداران بیشتر نشود. با اینیگو تسویه حساب کردیم تا از یکی دیگر از پروندهای خارجی عبور کنیم. اگر پول این مربی را نمی‌دادیم احتمال محرومیت یا جریمه‌های بعدی برای پرسپولیس وجود داشت اما با تدابیر اتخاذشده این مبلغ پرداخت شد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بازگشت مهدی ترابی به این تیم توضیح داد: همچنان منتظر هستیم ترابی قراردادش را با العربی فسخ کند و تا زمانیکه این کار انجام نشود، به شکل جدی با وی وارد مذاکره نخواهیم شد.

252 252 

کد خبر 1480558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =