۴ نفر
۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
گزارش همتی از سفر به عمان

عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی امروز در پست اینستاگرامی خود از علاقه مندی مسئولان عمانی برای برقراری رابطه با ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبدالناصر همتی با سید بدر بن حمد وزیر خارجه عمان دیدار و گفت وگو کرده است که در جریان این دیدار، توسعه روابط اقتصادی و بانکی دوکشور مورد تاکید طرفین قرار گرفت و همچنین در این نشست، وزیر خارجه عمان ضمن اشاره به اهمیت نقش و جایگاه ایران در منطقه، گسترش روابط تجاری و اقتصادی دو کشور را حائز اهمیت دانست.

تأکید بر توسعه روابط اقتصادی و بانکی ایران و عمان

عبدلناصر همتی امروز ۸بهمن ماه ۹۹ در یادداشتی اینستاگرامی گفت: در ادامه مذاکرات دو روزه در مسقط جلسه مشترکی با رئیس بانک مرکزی عمان و وزیر صنعت و تجارت عمان داشتیم. در این جلسه مذاکرات مهمی در جهت ایجاد تمهیدات لازم برای توسعه روابط تجاری و رفع مولنع مبادلات پولی و مالی انجام دادیم.

معاونین محترم وزارتخانه های صمت و بهداشت و درمان کشورمان و نیز معاون ارزی بانک مرکزی پیشنهادات و راهکارهای خود را برای روان سازی امر تجاری و یانکی مطرح کردند. روز گذشته نیز مذاکرات مفیدی با وزیرامور خارجه عمان داشتم. مسئولین اصلی روابط مالی و تجاری بین المللی عمان در این جلسات علاقمندی جدی خود را برای توسعه روابط راهبردی اقتصادی با ایران بیان کردند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1480560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =