۱ نفر
۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
مصدومیت دیاباته به قهر تبدیل شد؟

جماران نوشت: دیاباته در حالی که امروز پس از صحبت با مظلومی و فکری برای دریافت مطالباتش به نتیجه نرسید تمرین تیم استقلال را با ناراحتی ترک کرد.

باشگاه استقلال امروز اعلام کرد که نام شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت، از لیست سفر این تیم به مسجدسلیمان حذف شده است و این بازیکن در دیدار استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان غایب خواهد بود اما شواهد و قراین و برخی خبرها از داخل تیم نشان می دهد ماجرای غیبت دیاباته در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان به مسائل مالی مربوط است نه مصدومیت!

شیخ دیاباته در حاشیه تمرین امروز استقلال طی صحبتی که با پرویز مظلومی سرپرست استقلال تیم داشته خواستار پرداخت مطالبات خود توسط باشگاه شده و پس از اینکه به نتیجه خاصی نمی رسد سراغ محمود فکری می رود و پس از صحبت کردن با فکری هم به نتیجه خاصی نمی رسد و در نهایت با ناراحتی تمرین استقلال را ترک کرده و بدین ترتیب در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان حضور ندارد.

ظاهرا دیاباته در گروه واتساپی استقلال نوشته است تا پولش را نگیرد به تمرین برنمی گردد! این خبر ممکن است با تکذیب باشگاه مواجه شود اما دیاباته در گفت و گو با دوستان نزدیکش، خبر قهر و دلگیری اش را تایید کرده است.

254 251

کد خبر 1480575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =