پرویز فتاح: ۲۵۰۰ میلیارد تومان در مقابله با کرونا خرج کردیم

فارس نوشت: رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از هزینه‌کرد ۲۵۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در مقابله با کرونا خبر داد.

سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در مراسم بزرگترین پروژه محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان ضمن گرامی داشت یاد امام شهیدان و مستضعفان و شهدا اظهار داشت: انقلاب امام و دهه فجر برای محرومان رقم خورده است و بر ما واجب است خادم این طیف باشیم.

وی اظهار داشت: در مکتب امام همه پیروزی‌ها با حضور مردم بوده است و در چند سال اخیر مردم در برابر تحریم‌ها مقاومت کردند و با مدیریت رهبر انقلاب امروز دشمن رو به زوال است.

فتاح تصریح کرد: استقامت رهبر و مقاومت مردم ما را از پیچ‌های تاریخی عبور داده، بیشترین فشار روی اقشار ضعیف بوده و تلاشش ما بر این است که به داد محرومان برسیم.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تصریح کرد: اقدامات بنیاد برای تولید کالای ایرانی و در جهت اقتصاد مقاومتی چشمگیر بوده است و هیچ کاری را معطل خارجی‌ها و برداشتن تحریم‌ها نگذاشتیم.

فتاح گفت: بنیاد از لحاظ ساختاری در حال کوچکتر شدن است، ۳۵ شرکت ما در بورس فعال است یعنی اینکه ما مردمی‌تر شدیم، بنیاد معافیت مالیاتی ندارد و ما مالیات را پرداخت می‌کنیم، در بنیاد تجمل گرایی نداریم.

وی عنوان کرد: ما نظارت پذیریم، تمام شرکت‌های ما حسابرسی شده است، همه اجزای بنیاد در حال نظارت هستند، ما به هیچ وجه جای دولت را نمی‌گیریم و رقیب بخش خصوصی نیستیم. هماهنگی با مجموعه دولت و سران قوا خوب است و این وفاق حاصل شده است. چند هزار گروه جهادی به بنیاد علوی متصل شده و در حال فعالیت هستند، اسنادی داریم که رژیم پهلوی املاک مردم را غصب کرده بودند که به مردم واگذار می‌شود املاک مردم به مردم برگردانده می‌شود.
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی افزود: بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای حوزه کرونا هزینه کردیم و این روند ادامه دارد، بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان در شرایط تحریم سرمایه‌گذاری می‌کنیم که منجر به توسعه کشاورزی و صنایع می‌شود. قانون بازنشستگی را کاملا اجرا کردیم و از جوانان نیز استفاده می‌شود.

وی گفت: ترامپ من و شرکت های مارا تحریم کرد، به دلیل اینکه از اقدامات ما عصبانی هستند، به آنها می‌گوییم از عصبانیت بمیرید و ما از تلاش دست نمی‌کشیم.

۴۷۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1480754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =