رویکرد فعالیت‌های اوقاف باید دینی انقلابی باشد

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین گفت: فعالیت‌ها باید هدفمند و برنامه‌ریزی شده و رویکرد فعالیت‌ها دینی انقلابی باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی، مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در جلسه هم اندیشی و همفکری با حضور امنا امامزاده صالح ابن الحسن(ع) و بقعه متبرکه چهارانبیا(ص) قزوین که با حضور  معاون فرهنگی و اجتماعی و روسای ادارات اوقاف شهرستان قزوین و بهره وری اقتصادی اوقاف و امورخیریه استان قزوین برگزار شد؛ اظهار کرد: حضور و توفیق خدمت به امامزاده و چهار انبیا الهی نعمتی است که خداوند به ما عطا کرده است.

او ادامه داد : باید از کوچک انگاری در وظایف خود دوری نماییم زیرا به فرمایش حضرت امام روح الله(ره) باید در هرجایی که فعالیت می کنیم آن جا را مرکز عالم بدانیم و اگر وظیفه خود را به درستی انجام ندهیم کار عالم لطمه می بیند.

مجیدی ادامه داد: آنچه حساسیت فعالیت را در اوقاف و امامزادگان دو چندان می کند علاوه بر وجود قوانین و مقرارات قانونی وجود موازین احکام شرعی می باشد لذا باید با عمل خود کاری انقلابی و جهادی و با توجه به حساسیت های موجود انجام دهیم.

او ادامه داد: باید در جذب خیرین و انجام فعالیت ها ، هدفمند و برنامه ریزی شده عمل کنیم و این برنامه ریزی بر محور اهداف انقلاب و نظام باشد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در پایان گفت: رویکرد فعالیت های ما باید دینی انقلابی باشد باید از ابزارهای مختلف هم در راستای این رویکرد استفاده کنیم.

48

کد خبر 1480790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =